Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta знищила одну з російських ботоферм, створену «кухарем путіна»

Леся Соловчук
Леся Соловчук Журналіст
6 серпня 2022 2 хвилин читання

Мета ліквідувала 45 облікових записів Facebook та 1 037 записів Instagram «фабрики тролів».

Компанія Meta заявила, що закрила «ферму тролів», пов'язану з російським бізнесменом, «кухарем путіна» євгеном пригожиним та його «Агентством інтернет-досліджень».

Як повідомив Axios, у своєму квартальному звіті Meta повідомила, що виявила «фізичну ферму тролів, яка працювала в офісній будівлі в Санкт-Петербурзі», відому як Cyber Front Z, через місяць після початку вторгнення росії в Україну.

Ботоферма пригожина була націлена на користувачів на кількох платформах, включаючи Twitter і LinkedIn, а також Facebook і Instagram.

Під час пресконференції керівник відділу глобальної розвідки загроз Meta Бен Німмо заявив, що Cyber Front Z «керував каналом Telegram, який закликав людей залишати проросійські коментарі до публікацій у соцмережах громадських діячів, журналістів, політиків, знаменитостей, таких як Анджеліна Джолі та Морган Фрімен».

Акаунти Cyber Front Z ліквідували на платформах Meta у квітні. Компанія закрила 45 облікових записів Facebook та 1 037 облікових записів Instagram, пов'язаних із російською «фабрикою тролів».Акаунти Cyber Front Z ліквідували на платформах Meta у квітні.

Компанія закрила 45 облікових записів Facebook та 1 037 облікових записів Instagram, пов'язаних із російською «фабрикою тролів».

При цьому в Meta описали діяльність Cyber Front Z як «незграбну та „значною мірою неефективну“.

Наближений до кремля «бізнесмен» з кримінальним минулим євгеній  пригожин внесений в санкційний список США за втручання у вибори. У Вашингтоні пов'язують це втручання не тільки з його фабрикою «інтернет-тролів» і приватною воєнною компанією «ЧВК Вагнера», але й за участь у спецопераціях кремля, у тому числі  пов'язаних з нападами на опозиціонерів рф закордоном.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Навіщо росіяни поширюють черговий фейк про Запорізьку АЕС?

Олександр Тартачний за 7 годин

Путін у шкурі Пушкіна: як російська література слугує інструментом імперії

Юлія Даниленко 5 годин тому

Практичне про війну, країну та здоров'я. Тиждень у спільноті

Наталія Миронова 14 серпня 2022 15:54

Бойові втрати російських загарбників на 14 серпня 2022 року

Валерій Моісєєв 14 серпня 2022 09:46

Європейська космічна агенція планує замінити російські ракети «Союз» на SpaceX

Ірина Маринюк 13 серпня 2022 10:59