Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мінцифри та МЗС запустили маркетплейс для українських виробників товарів на експорт

Євген Муджирі
Євген Муджирі Випусковий редактор SPEKA
13 вересня 2022 3 хвилин читання

Бізнес вкотре об'єднує зусилля задля підтримки українського на міжнародній арені: EVO, Visa та Banda презентують маркетплейс товарів, зроблених в Україні українськими виробниками — Made with bravery.

Мета проєкту – об'єднати українських виробників, популяризувати українське за кордоном та сприяти експорту українських товарів і таким чином допомагати розвитку українського бізнесу та відбудові України.

Президент Володимир Зеленський анонсував запуск маркетплейсу Президент Володимир Зеленський анонсував запуск маркетплейсу

Проєкт підтримали Мінцифри, МЗС, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт «Дія.Бізнес». Логістичний партнер проєкту — «Укрпошта», яка забезпечує доставку за кордон.

«Маркетплейс Made with Bravery — прекрасна можливість показати круті товари та продукти українських компаній широкому загалу. Україна має сміливих підприємців та першокласні бренди, про які повинен знати весь світ. Ця платформа дозволить бізнесу масштабуватися та знаходити нових клієнтів. А це прибуток, робочі місця, можливість донатити та тримати економіку України на стабільному рівні. Це ще одна можливість для людей з інших країн дізнатися про українське та підтримати нас», — коментує Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України.

На маркетплейсі представлені речі різноманітних категорій для різного віку та статі: одяг, взуття, аксесуари, товари для дому. А також їжа та напої, які мають довгий термін придатності та можуть доставлятися.

Які вимоги для виробників

Продавати свої товари можуть українські виробники, які відповідають певним вимогам. Ці вимоги перевіряються під час реєстрації. Зокрема, продавцем на маркетплейсі може бути лише суб'єкт підприємницької діяльності, який зарекомендував себе на ринку України як виробник/продавець товарів високої якості.

Насамперед йдеться про бренди, що представлені у соцмережах, мають гарні фото та опис товару. Також у пріоритеті  — виробники унікальних, автентичних речей. Дізнатися подробиці про умови реєстрації виробника, розміщення товарів та інші аспекти приєднання до спільноти виробників Made with bravery можна за цим посиланням.

5% від вартості кожного придбаного товару маркетплейс передає фандрейзинговій платформі United24.

Нагадаємо, платформа Prom.ua на замовлення державного концерну «Укроборонпром» у тестовому режимі запустила онлайн-магазин Ukroboron.prom.ua, де можна у роздріб придбати засоби індивідуального захисту для військових.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У застосунку «Дія» буде цифрова іпотека

Вадим Добровольський 12 годин тому

У «Дії» тепер доступна купівля військових облігацій

Олександр Тартачний 13 годин тому

У «Дії» відновили сплату штрафів автофіксації порушень ПДР

Вадим Добровольський 30 вересня 2022 14:54

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37