Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta та Google хочуть укласти ліцензійні угоди з голлівудськими студіями щодо інструментів ШІ

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
24 травня 2024 2 хвилин читання

Мeta та Google пропонують голлівудським студіям мільйони доларів, намагаючись укласти ліцензійні угоди, які покращать їхні інструменти для відео, створених штучним інтелектом.

Про це повідомляє Engadget.

Netflix і Disney відмовилися ліцензувати свій контент, проте зацікавилися іншими формами співпраці. У той же час Warner Brothers Discovery заявила про готовність ліцензувати деякі зі своїх програм.

Обидві компанії сподіваються, що ліцензійні угоди сприятимуть подальшому розвитку їхніх інструментів для створення відео. Google нещодавно представив модель Text-to-Video. Водночас Meta також активно вивчає можливості Video, що генерується штучним інтелектом.

Speka писала, що у цих перегонах за ліцензійними угодами між компаніями ШІ і медіакомпаніями OpenAI і NewsCorp уклали багаторічну угоду щодо розміщення новин у ChatGPT.

Meta також розглядає можливість оплати видавцям за доступ до новин, фото та відеоконтенту для тренування своїх моделей штучного інтелекту.

Голлівудські студії можуть відчувати певні застереження щодо цих угод. Хоча інструменти для редагування ШІ можуть здатися привабливими, в індустрії розваг панує загальне занепокоєння щодо того, як саме компанії ШІ можуть використовувати творчі роботи студій. Це питання особливо актуальне після обвинувачень Скарлетт Йоханссон на адресу OpenAI у копіюванні її голосу для голосового помічника Sky у Chat.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія OpenAI купує стартап Rockset за сотні $ млн

Владислав Паливода 2 години тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 7 годин тому

Meta запускає ШІ-чатбот на базі Llama-3 для всіх користувачів в Індії

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

TikTok випадково виклав ШІ-інструмент, що дозволяв створювати відео з мовою ворожнечі

Вікторія Рудзінська 15 годин тому

Apple веде переговори з Meta про співпрацю в галузі ШІ

Вікторія Рудзінська 16 годин тому