Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск забанить підробні профілі у Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 листопада 2022 2 хвилин читання

У своєму пості Маск вказав, що Twitter назавжди забанить облікові записи імітаторів, якщо вони не будуть чітко позначені як копії. Таку реакцію викликали дії декількох підтверджених користувачів, які змінили імена власних облікових записів на знеособленого Маска.

Перед тим, як придбати Twitter, Ілон Маск заявив, що він проти довічної дискваліфікації, пообіцявши відновити заборонених користувачів, як-от Дональда Трампа. Тепер Маск написав, що Twitter назавжди призупинить облікові записи імітаторів, якщо вони не будуть чітко позначені як копії. Цей крок стався після того, як кілька підтверджених користувачів змінили свої облікові записи на знеособленого Маска, повідомляє Engadget.

Twitter забанив коміка Кеті Гріффін за те, що вона видавала себе за Маска, принаймні тимчасово, після того, як вона використала його ім'я та зображення у власному підтвердженому обліковому записі Twitter. Інші підтверджені облікові записи, які видають себе за Маска, включно з Джефом Жаком, також, здається, були видалені з сайту.

До поглинання Маском у правилах Twitter уже говорилося, що користувачі «не можуть видавати себе за окремих осіб, групи чи організації, щоб ввести в оману, заплутати або обдурити інших, а також використовувати підроблену особу таким чином, щоб порушити роботу користувачів Twitter». Пародійні облікові записи повинні були вказати це як у облікових записах, так і в біографії. Наслідки включали модерацію профілю, тимчасове призупинення або видалення — хоча останнє застосовувалося рідко.

Нагадаємо, що Twitter відтерміновує зміни із блакитними галочками до закінчення проміжних виборів до Конгресу, щоб запобігти втручанню у результати голосування.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 3 години тому

Twitter відновлює обліковий запис відомого неонациста

Руслан Сорока 4 грудня 2022 12:32

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 3 грудня 2022 09:15

SpaceX запустить 7500 супутників Starlink другого покоління

Катерина Колонович 2 грудня 2022 13:09

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20