Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter відтермінував зміни із блакитною галочкою до закінчення проміжних виборів

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
7 листопада 2022 3 хвилин читання

Twitter відтерміновує зміни із блакитними галочками до закінчення проміжних виборів до Конгресу, щоб запобігти втручанню у результати голосування.

Згідно із внутрішньою публікацією, яку переглянули The New York Times, Twitter переносить запровадження позначок верифікації для підписників нової послуги за $7,99 на місяць до закінчення проміжних виборів у вівторок.

Раніше компанія повідомила, що нові оновлення застосунку Twitter враховують платну систему перевірки користувачів і стають функцією служби підписки Twitter Blue. «Влада народу, — йшлося у повідомленні. — Ваш обліковий запис буде позначений синьою галочкою, як і знаменитостей, компаній і політиків, на які ви вже підписалися».

Але багато користувачів і співробітників Twitter висловили занепокоєння, що нові значки за плату можуть спричинити плутанину напередодні виборів у вівторок, оскільки користувачі можуть легко створювати підтверджені облікові записи, скажімо, видаючи себе за президента Байдена, законодавців чи ЗМІ та публікуючи неправдиву інформацію про голосування. У суботньому внутрішньому каналі Slack один із співробітників Twitter запитав, чому соціальна мережа «вносить такі ризиковані зміни перед виборами, які потенційно можуть спричинити втручання у голосування».

Менеджер, який працює над проєктом значка підтвердження, відповів у неділю, що «ми ухвалили рішення перенести запуск на 9 листопада, після виборів».

Стягнення плати за позначки було однією зі змін, внесених Ілоном Маском, який наприкінці минулого місяця придбав Twitter за $44 млрд. Мільярдер перебуває під фінансовим тиском через угоду, яку він частково профінансував боргом у $13 млрд. Twitter, який уже давно збитковий, як й інші компанії соціальних медіа, зіткнувся з ослабленням витрат на цифрову рекламу, оскільки світова економіка наближається до рецесії.

У п'ятницю Маск звільнив приблизно половину співробітників Twitter, а це приблизно 3700 робочих місць. Він сказав, що у нього не було іншого вибору, окрім як скорочення, оскільки компанія втрачала $4 млн щодня.

Маск і його радники також обговорювали різні способи заробити більше грошей у Twitter. На додаток до програми галочок вони говорили про додавання у соцмережу платних повідомлень, які дадуть змогу користувачам надсилати приватні повідомлення високопоставленим користувачам, а також платних відео, що означає, що певні відео не можна переглядати, якщо користувачі не сплатять комісію. Вони також обговорили відродження Vine, колишньої платформи короткого відео.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 12 годин тому

SpaceX запустить 7500 супутників Starlink другого покоління

Катерина Колонович 2 грудня 2022 13:09

Маск заблокував Каньє Веста у Twitter за свастику

Катерина Колонович 2 грудня 2022 12:20

Маск готовий випробувати імплант у мозок Neuralink на собі

Катерина Колонович 2 грудня 2022 09:14

Tesla випустила першу серійну вантажівку, яку отримає Pepsi

Катерина Колонович 2 грудня 2022 08:39