Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Маск готовий набирати новий персонал у Twitter

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
22 листопада 2022 3 хвилин читання

Ілон Маск каже, що Twitter покінчив зі звільненнями та готовий знову наймати співробітників. За три тижні як дві третини зі 7500 працівників соцмережі залишили без роботи.

На особистій зустрічі зі співробітниками Twitter Маск сказав, що компанія закінчила звільнення та відновлює активний набір персоналу на посади в інженерії та продажах. Це сталося того самого дня, коли невизначена хвиля скорочень обрушилася на відділ продажів Twitter, який втратив майже все своє вище керівництво, повідомляє The Verge.

Маск не сказав, на які саме інженерні чи торгові посади збирається знову відновити наймання Twitter. І поки що компанія не має відкритих посад на своєму вебсайті. «З точки зору найважчого наймання, я б сказав, що люди, які чудово пишуть програмне забезпечення, мають найвищий пріоритет», — сказав він під час зустрічі. Минулого тижня The Verge повідомила, що рекрутери Twitter уже звернулися до інженерів із проханням приєднатися до «Twitter 2.0 — компанії Ілона».

Також Маск повідомив: «Щоб бути цифровим майданчиком, ми повинні мати людей із широким спектром поглядів, навіть якщо ми з ними не згодні». При цьому він не згадав про звільнення десятків співробітників за публікацію твітів і повідомлень у Slack, які критикували його протягом останніх кількох тижнів.

Він визнав, що поточна реорганізація компанії «буде мати багато помилок», але «з часом стабілізується». У відповідь на запитання одного співробітника він сказав, що «значні частини технологічного стеку потрібно відновити з нуля», а в інший момент зустрічі він запропонував, що було б гарною ідеєю «дещо децентралізувати» компанію командами інженерів у Японії, Індії, Індонезії та Бразилії.

Нагадаємо, що після придбання Twitter Маск звільнив топменеджерів, половину штату та узявся за контрактників. Після цього він залишив без роботи двох старших інженерів соцмережі, які публічно критикували дії скандального мільярдера. На цьому Маск не зупинивіся і висунув працівникам нові жорсткі умови роботи: працювати понаднармово та лише в офісах. Незгодні мали піти з Twitter. Більшість працівників вирішили, що все ж таки легше буде залишити свої посади. На минулому тижні офіси Twitter зачинили до понеділка, щоб мати час на перемовини із співробітниками.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple повністю відновила рекламу у Twitter

Катерина Колонович 17 годин тому

Intel в Ірландії запропонував 2000 робітникам тримісячну неоплачувану відпустку

Руслан Сорока 4 грудня 2022 15:07

Керівник Amazon, відповідальний за Prime Video та Twitch, йде на пенсію

Руслан Сорока 4 грудня 2022 13:35

Twitter відновлює обліковий запис відомого неонациста

Руслан Сорока 4 грудня 2022 12:32

Маск оприлюднив документи, що стосуються скандалу у Twitter із Хантером Байденом

Катерина Колонович 3 грудня 2022 09:15