Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Lenovo та МАН випустили гайд сучасними професіями на YouTube

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
25 січня 2023 2 хвилин читання

Компанія Lenovo та Мала академія наук України створили профорієнтаційний проєкт «Cyber Future: 10 професій майбутнього». Серія відеоінтерв'ю допоможе тим, хто хоче обрати або змінити ІТ-фах.

Проєкт Lenovo і МАН, присвячений сучасним професіям, складається з десяти відеороликів, з яких глядачі дізнаються, як побудувати кар'єру в геймінгу, що таке маркетинг WEB 3.0, як стати художником ігрових персонажів, а також чим особливі професії у сфері кіберзахисту та штучного інтелекту. Докладний гайд покликаний допомогти зорієнтуватися у світі технологій та дізнатися, як досягти успіхів у популярній сфері.

Героями проєкту стали відомі у професійних колах представники сучасних спеціальностей. Наприклад, геймер Данило Ішутін, переможець турніру The International з Dota-2, засновник кіберспортивного клубу B8 та ексгравець української команди Na'Vi; Дмитро Корнілов, маркетинг-футурист з 13-річним досвідом та CEO метамаркетингової агенції FFFACE.ME; Ліза Хлопкова, UI/UX-дизайнерка, авторка ютюб-каналів і співзасновниця VR-стартапу, та інші.

Всі відео доступні на платформі Малої академії наук України за посиланням.

До 2025 року 85 млн робочих місць можуть втратити актуальність через стрімкий розвиток технологій, натомість на ринку праці з'явиться 97 млн нових ролей — про це йдеться у прогнозі Всесвітнього економічного форуму. Такі тенденції позначаються і на освіті: за даними МОН, у 2022 році у перелік шести найзатребуваніших спеціальностей серед українських вступників увійшли зокрема «Комп'ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення». 

Раніше SPEKA розповідала про те, як стати айтівцем за три місяці. Освітній хаб Ferrexpo допомагає українцям знайти нову роботу, обрати нову професію, отримати нові навички, переорієнтуватися та навчитися працювати у нових професійних напрямках.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Інтерв'ю з головою Держспецзв'язку Юрієм Щиголем

Олександр Тартачний 27 січня 2023 18:45

Транскордонні платежі, вбудовані фінанси та нова регуляторка: головні тренди українського фінтеху в 2023-му

Maksym Boronenko 27 січня 2023 17:55

Штучний інтелект та крипто: бурхлива суміш майбутнього

Anatolii Shynkarov 27 січня 2023 15:45

Гандури та абаї: як українські жінки завойовують IT-ринок Саудівської Аравії

Владислав Миронович 27 січня 2023 11:00

Криза чи дорослішання. Що означають звільнення у світовому ІТ та як розвиватиметься ринок IT-зайнятості

Юлія Даниленко 26 січня 2023 14:49