Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Європейський Союз вводить додатковий тариф на китайські транспортні засоби

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
12 червня 2024 2 хвилин читання

Європейський Союз оголосив про введення додаткового тарифу на транспортні засоби, імпортовані з Китаю, починаючи з наступного місяця. Додаткові тарифи складатимуть до 38%, додаючи до існуючого 10-відсоткового мита на іноземні транспортні засоби.

Про це повідомляє The Verge.

Цей крок йде за багатомісячним розслідуванням, яке виявило, що китайські виробники електромобілів отримують несправедливі державні субсидії, що дозволяє їм продавати свої транспортні засоби дешевше, ніж конкуренти. Згідно з дослідженням Rhodium Group, електромобілі китайського виробництва складають близько 37% усього імпорту електромобілів в ЄС.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Європейська комісія заявила, що нові тарифи покликані «усунути суттєву несправедливу конкурентну перевагу» китайських електромобілів та забезпечити рівні умови для конкуренції. Тарифи різняться залежно від компанії: BYD стикнеться з 17,4-відсотковим митом, Geely — 20-відсотковим, а SAIC — 38,1-відсотковим.

Міністерство торгівлі Китаю висловило незадоволення, заявивши, що ЄС «проігнорував факти та правила СОТ», а також не взяв до уваги заперечення з боку Китаю та багатьох країн-членів ЄС.

Цей крок ЄС відбувається на тлі подібного рішення президента США Джо Байдена, який минулого місяця підвищив тарифи на китайські електромобілі з 25 до 100% через побоювання, що дешеві китайські електромобілі можуть витіснити вітчизняних автовиробників з ринку.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Китай відкинув звинувачення США та ЄС у субсидіюванні електромобілів

Вікторія Рудзінська 25 червня 2024 07:51

«ЄС підтримує українські стартапи на рівні ідеї». Інтерв’ю з керівником українського хаба Європейського інституту інновації та технологій Ігорем Маркевичем

Сергій Коноплицький 23 травня 2024 14:07

Apple запускає масштабну дисконтну кампанію на iPhone у Китаї

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 20:04

Угоди про неконкуренцію у вітчизняному правовому полі: бути чи не бути?

Владислав Миронович 3 травня 2024 17:45

ЄС розпочне розслідування щодо Facebook та Instagram через поширення роспропаганди

Владислав Паливода 29 квітня 2024 19:16