Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Стати UI/UX дизайнером: у Львівській національній академії мистецтв оновили бакалаврську програму

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
5 липня 2022 3 хвилин читання

У вересні 2022 року перші студенти розпочнуть навчання на оновленій бакалаврській програмі «Графічний дизайн» у Львівській національній академії мистецтв. Навчальну програму оновили учасники Львівського ІТ Кластера, щоб максимально актуалізувати її до потреб ринку. 

Як повідомив кандидат технічних наук, перший проректор ЛНАМ, куратор програми «Графічний дизайн» Петро Нагірний, особливістю освітньої програми «Графічний дизайн» є широкий набір знань та умінь, які студенти отримують упродовж навчання. Багато часу присвятять вивченню дизайну інтерфейсів. Ключовими складовими навчального процесу стануть індивідуальне менторство студентських проєктів від представників компаній та можливість проходити практику в умовах, що максимально наближені до реального життя. Після завершення навчання кожен отримає портфоліо.

Щоб вступити на програму «Графічний дизайн», необхідно здати Національний мультипредметний тест (НМТ) з трьох предметів, написати мотиваційного листа та пройти творчий конкурс у ЛНАМ. Протягом перших двох курсів студенти вивчатимуть основи графічного дизайну. На другому курсі буде предмет з UI/UX, а на третьому вони зможуть обрати один із трьох напрямів: Book design, Interaction чи UI/UX Design. 

Оновлена програма відкриває нові перспективи для студентів, адже крім теоретичних знань вони розвиватимуть Soft skills, опанують основи Project management  та навчаться працювати з такими інструментами, як Figma, Mirror, xMind Adobe Illustrator та ін. Оновили програму задля того, щоб розвивати у студентів продуктове мислення.

"На наших оновлених бакалаврських програмах вже навчається понад 4 тис. студентів. "Графічний дизайн" — 18-та освітня програма у межах проєкту IT Expert. Цю програму ми оновили у співпраці з Львівською національною академією мистецтв, і вона стане фактично першою у Львові, яка випускатиме UI/UX дизайнерів з необхідним рівнем підготовки для роботи в ІТ-компаніях", — наголошує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластера.

Після завершення бакалаврату випускники програми «Графічний дизайн» матимуть рівень Strong Junior.

29 липня 2022 року стартує вступна кампанія. ІТ-спеціальності вже не перший рік очолюють топ найбільш затребуваних професій. Які з них найпопулярніші, розбиралися тут.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Отримати грант чи піти стажером: як IT-компанії впливають на розвиток освіти в Україні

GlobalLogic Ukraine 28 вересня 2022 13:50

В Україні запустили освітню платформу для спеціалістів зі штучного інтелекту

Євген Муджирі 8 вересня 2022 15:17

В Україні запустили для дівчат безкоштовні ІТ-курси зі створення застосунків на базі даних

Євген Муджирі 8 вересня 2022 12:18