Українські військові айтівці повідомили, що два підрозділи, які працювали над IT-проєктами для Сил оборони, були розформовані. Про це hromadske стало відомо від трьох військовослужбовців, які надали інформацію на умовах анонімності.
Новорічне кіберпоздоровлення зробила українська ІТ Армія росіянам. Вона зупинила роботу платіжних терміналів. Про це повідомило Мінцифри.
Спільнота українських IT-спеціалістів опублікувала результати своєї діяльності з нейтралізації ворога в інформаційному та кіберпросторі за травень 2023 року.
IT-армія атакувала офіційний портал державних послуг московської області. Про це повідомили самі учасники IT Army of Ukraine.
Російський сервіс email- та SMS-маркетингу Sendsay заявив про DDoS-атаку на платформу.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 21 лютого.
Згадуємо головні новини 21 грудня.
Київська ІТ-армія складає військовий каталог «Книга катів». Поширення новин про вторгнення серед росіян є ще однією метою діяльності IT-волонтерів України.
До війни IT-ринок України генерував $6,9 млрд експортного виторгу за рік. За 10 місяців 2022-го — $6 млрд експортного виторгу. Це на 9,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. До кінця року індустрія виторгує $7,1 млрд. Це на 2,2% більше за показник 2021-го. Але перші оптимістичні прогнози були на рівні $8-8,6 млрд.
Російська «Група Вагнера», підконтрольна росіянину Євгену Пригожину, анонсувала проведення хакатону цього місяця, присвяченого темі польотів дронів без GPS і управління. Оголошення було опубліковане на піддомені основного домену терористичної організації.
У Києві відбувся National Defence Hackathon 2022*, у межах якого провели кілька панельних дискусій, де представники державного і приватного секторів обговорювали питання взаємодії кіберзахисту, протидії дезінформації та ІТ-галузі. Особливу увагу приділили правовому статусу кіберволонтерів.
Українська IT-армія отримала доступ до мереж центрального банку рф. Опубліковані перші 27 тис. файлів.
Айтівці та активісти кіберфронту продовжують виводити з ладу онлайн-ресурси ворога, розхитувати важливі сфери життя рф та послаблювати економіку загарбника. Українська ІТ-армія вивела з ладу понад 450 онлайн-ресурсів за два тижні. Про це розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.
З початку повномасштабної агресії українські інтернет-воїни заблокували більше 6000 онлайн-ресурсів. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.
З 26 лютого по 26 червня 2022 року ІТ-армія України атакувала понад 4200 онлайн-ресурсів. У армію об'єдналися понад 250 тисяч хакерів-добровольців з усього світу.
Привіт! Наш сайт використовує cookies, щоб покращити досвід інтернет-користувачів.