Спільнота українських IT-спеціалістів опублікувала результати своєї діяльності з нейтралізації ворога в інформаційному та кіберпросторі за травень 2023 року.
IT-армія атакувала офіційний портал державних послуг московської області. Про це повідомили самі учасники IT Army of Ukraine.
Російський сервіс email- та SMS-маркетингу Sendsay заявив про DDoS-атаку на платформу.
У квітні IT Army of Ukraine успішно здійснила місії для перешкоджання роботі цифрової інфраструктури рф та послуг організацій у різних галузях.
Ранкова SPEKA згадує головні новини 21 лютого.
Згадуємо головні новини 21 грудня.
Київська ІТ-армія складає військовий каталог «Книга катів». Поширення новин про вторгнення серед росіян є ще однією метою діяльності IT-волонтерів України.
До війни IT-ринок України генерував $6,9 млрд експортного виторгу за рік. За 10 місяців 2022-го — $6 млрд експортного виторгу. Це на 9,9% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. До кінця року індустрія виторгує $7,1 млрд. Це на 2,2% більше за показник 2021-го. Але перші оптимістичні прогнози були на рівні $8-8,6 млрд.
Російська «Група Вагнера», підконтрольна росіянину Євгену Пригожину, анонсувала проведення хакатону цього місяця, присвяченого темі польотів дронів без GPS і управління. Оголошення було опубліковане на піддомені основного домену терористичної організації.
У Києві відбувся National Defence Hackathon 2022*, у межах якого провели кілька панельних дискусій, де представники державного і приватного секторів обговорювали питання взаємодії кіберзахисту, протидії дезінформації та ІТ-галузі. Особливу увагу приділили правовому статусу кіберволонтерів.
Українська IT-армія отримала доступ до мереж центрального банку рф. Опубліковані перші 27 тис. файлів.
Айтівці та активісти кіберфронту продовжують виводити з ладу онлайн-ресурси ворога, розхитувати важливі сфери життя рф та послаблювати економіку загарбника. Українська ІТ-армія вивела з ладу понад 450 онлайн-ресурсів за два тижні. Про це розповіли у Міністерстві цифрової трансформації.
З початку повномасштабної агресії українські інтернет-воїни заблокували більше 6000 онлайн-ресурсів. Про це повідомили в Міністерстві цифрової трансформації України.
З 26 лютого по 26 червня 2022 року ІТ-армія України атакувала понад 4200 онлайн-ресурсів. У армію об'єдналися понад 250 тисяч хакерів-добровольців з усього світу.
Від початку повномасштабної війни українська ІТ-армія атакувала понад 1800 онлайн-сервісів росії. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на міжнародному безпековому форумі GLOBSEC.