Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Intel впроваджує прискорювачі Gaudi2 для Шl

Юлія Мирська
Юлія Мирська
20 вересня 2023 2 хвилин читання

Intel 19 вересня заявила про одне з перших великих розгортань своїх прискорювачів Gaudi2 для робочих завдань Шl, повідомляє Tom’sHardware. 

Новий суперкомп'ютер Intel, побудований у співпраці з Dell, буде використовуватись компанією Stability AI для генеративних програм ШІ.

Gaudi2 базується на останніх процесорах Intel Xeon Scalable та оснащений 4 тис. апаратними прискорювачами штучного інтелекту Intel Habana Gaudi2. 

За попередніми оцінками, суперкомп'ютер може мати дуже велику продуктивність у розмірах 7-8 FP16 ExaFLOPS для обчислювальних завдань штучного інтелекту.

Intel та Dell не повідомили, чи планують надалі співпрацювати над суперкомп'ютерами із штучним інтелектом. Однак для Intel важливо, що Dell має машини PowerEdge з масштабованими процесорами Xeon і прискорювачами Habana Gaudi2, розроблені спеціально для робочих навантажень зі штучним інтелектом.

Хоча процесори Intel широко використовуються в суперкомп'ютерах і навіть в системах Nvidia DGX H100 для штучного інтелекту та високопродуктивних обчислень (HPC), власні прискорювачі і обчислювальні графічні процесори Intel не отримали такий рівень популярності, як продукти Nvidia. Наразі існує дуже мало розгортань ШІ на базі Gaudi, Gaudi2 або Ponte Vecchio.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як українці ставляться до штучного інтелекту — дослідження Kantar Україна

Богдан Камінський 2 години тому

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 5 годин тому

Двох топ-менеджерів Sports Illustrated звільнили після скандалу зі ШІ

Юлія Мирська 6 годин тому

Google проти OpenAI: тестуємо Gemini та ChatGPT

Олександр Тартачний 10 годин тому

З Tesla пішов керівник проєкту суперкомп'ютера Dojo

Артем Житкевич 12 годин тому