Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Instagram тестує перевірку віку за допомогою штучного інтелекту

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
26 червня 2022 2 хвилин читання

Meta перевірятиме вік своїх користувачів в Instagram, використовуючи не лише світлини їхніх посвідчень, а й за допомогою штучного інтелекту від британського постачальника цифрової ідентифікації Yoti. Новий інструмент визначатиме, чи виповнилося людині 13 років, скануючи її обличчя.

Для цього користувачеві необхідно буде записати відеоселфі, яке Instagram передасть Yoti. Остання проаналізує отриманий запис та за 20 хвилин винесе свій вердикт. Обидві компанії обіцяють видалити відео після перевірки.

Ще один анонсований метод перевірки віку полягає в опитуванні трьох спільних підписників користувача під підозрою — у них питатимуть про його вік. Вони матимуть три дні, щоб відповісти. Ці спільні підписники мають бути повнолітніми.

За правилами Instagram для реєстрації в соцмережі особа має досягти 13-річного віку. Однак до цього компанія не надто переймалася перевіркою зазначених користувачами даних. Зрушення почалися після того, як експерти та регулятори взялися критикувати Instagram за безвідповідальність та посилювати правила.

Yoti аналізує окремі елементи обличчя для оцінювання віку. Технологію компанії використовують супермаркети на касах самообслуговування, порнографічні сайти і навіть поліція для сортування зображень з насиллям над дітьми. Інструмент схвалили британський та німецький регулятори. Затестити, як працює інструмент можна за посиланням.

Нагадаємо: у березні цього року Україна почала використовувати систему розпізнавання облич Clearview AI для військових та гуманітарних потреб.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Час мекнути, блокування PornHub, доказ знищення динозаврів. Ранкова SPEKA

Наталія Миронова 30 вересня 2022 10:03

Instagram назавжди заблокував акаунт Pornhub

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 10:37

В Instagram з'являться додаткові функції батьківського контролю

Вадим Добровольський 19 вересня 2022 19:51

Чи вдалося Instagram Reels скласти конкуренцію TikTok — The Wall Street Journal

Олександр Тартачний 15 вересня 2022 17:00

Instagram відмовиться від функції Shopping, щоб отримувати більше доходу від реклами

Ірина Маринюк 8 вересня 2022 17:08