Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український Headway відкрив офіс у Лондоні

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
8 липня 2022 2 хвилин читання

Український стартап-розробник EdTech-продуктів Headway відрив офіс у Лондоні.  Локальна присутність у столиці створює додаткові можливості для залучення інвестицій для компанії та розвитку бізнесу. Велика Британія лідирує в Європі за обсягом інвестицій та є першою країною в регіоні, де кількість IT-компаній з капіталізацією понад $1 млрд сягнула сотні. 

Headway має офіс у Варшаві та хаб у Львові, які відкрилися після евакуації команди. Київський офіс компанії натепер частково відновив роботу.

У Headway відкрито приблизно 20 вакансій. До кінця липня планують відкрити ще 40. Наймають спеціалістів на ремоут з можливістю відвідувати офіс. Усі вакансії можна переглянути тут.

Раніше компанія розробила кілька інфографік з безпеки під час війни. Серія матеріалів розповідає, як діяти за радіаційної та хімічної небезпеки, як знайти безпечне укриття та що робити під час обвалів, як поводитися під час обстрілів, що робити, коли зустріли ворога або ДРГ, як поводитися в окупованому населеному пункті чи полоні, як допомогти дітям і домашнім тваринам, як надати домедичну допомогу за кровотеч та переломів, а також як підтримувати себе та близьких психологічно.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Український стартап Zeely App за два місяці збільшив свій дохід на 300%

Вадим Добровольський 7 годин тому

У Львові стартувала ІТ Arena 2022. Сьогодні пітчать стартапи та чекають Халука Байрактара і Сергія Притулу

Юлія Даниленко 30 вересня 2022 10:29

Їжа в режимі AR, чатбот для боротьби зі злочинцями, незвичайний 3D-друк. Українці запітчили свої стартапи інвесторам на івенті 1991 Accelerator

Христина Коновалова 28 вересня 2022 19:45

Опублікували каталог найактивніших інвесторів в українські стартапи. Розповідаємо, де шукати гроші

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 13:44

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41