Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Освіта for free: застосунок Headway тепер безкоштовний для українців

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
25 березня 2022 2 хвилин читання

Застосунок для саморозвитку Headway надає українцям безкоштовний доступ до преміумпідписки. Відтепер вони можуть користуватися всіма функціями безкоштовно на iOS та Android.

У застосунку зібрані самарі англійською мовою понад тисячі нонфікшен-книг про психологію, саморозвиток, бізнес, стосунки та історію суспільства. Їх можна прочитати чи прослухати за 15 хвилин, а також ознайомитися з картками з інсайтами з книг. У застосунку понад 13 тис. карток.

Headway допомагає покращити свої знання за допомогою персоналізованого та гейміфікованого контенту. Під час реєстрації він запитує користувача, які його цілі, які книги хоче прочитати, чого навчитися, та підбирає бестселери відповідно до запиту. Також функціонал дозволяє долучитися до книжкових челенджів на 14 та 28 днів, аби прокачати певну навичку чи сферу життя. 

Нині команда розробляє спеціальні інфографіки на основі Інструкцій від ДСНС, МОЗ, Центру стратегічних комунікацій та інших офіційних джерел про те, як вберегти себе, близьких та країну під час війни. Крім освітнього контенту українці матимуть доступ до інструкцій, як захиститися під час бойових дій. Вони будуть доступні офлайн української мовою.

Headway є найбільш завантажуваним у світі у ніші самарі книг та увійшов до трійки найпопулярніших освітніх застосунків App Store у США у грудні 2021 року. Headway app користуються майже 12 млн людей із 140+ країн. Він недоступний для росії та білорусі.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Дарниця обігнала Pfizer: що говорять про гравців фармринку

LOOQME company за 9 годин

Жіноче підприємництво під час війни: який бізнес відкрити за кризи

Максим Грант 15 годин тому

Чи варто довчатися й пробувати входити в ІТ саме зараз

Олександра Стеценко 29 вересня 2022 15:37

Представники креативних індустрій записали понад 170 лекцій на підтримку ЗСУ

CASES Team 29 вересня 2022 13:20

Валізка для ядерної загрози. Які речі варто мати вдома, щоб бути готовим

Юлія Даниленко 29 вересня 2022 09:11