Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Grayscale Bitcoin Trust зростає на 2,4% після припливу коштів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
6 травня 2024 2 хвилин читання

Акції Grayscale Bitcoin Trust зазнали зростання на 2,4% 5 травня після того, як біржовий фонд, що відстежує ціну біткойна, зафіксував приплив коштів вперше від січня. 

Про це повідомляє Reuters.

Цей крок знаменує собою важливу віху для Grayscale Bitcoin Trust, з якого було вилучено $17,46 млрд після того, як у січні він перетворився з трастового фонду на ETF, яким легко торгувати, через вищим комісіям, які він стягує порівняно з конкурентами.

Частина відтоків також була пов’язана з хвилею банкрутств у криптоіндустрії, оскільки компанії, які зазнали краху за останні два роки, витягли гроші з фонду, щоб виплатити гроші своїм кредиторам.

За даними компанії з управління інвестиціями Farside Investors, у п’ятницю GBTC отримав приплив у розмірі $63 млн. Згідно з інформацією на вебсайті, на даний момент вона управляє активами на суму $18,08 мільярда доларів.

Однак його позиція як найбільшого спотового біткойн-ETF за активами під управлінням (AUM) опинилася під загрозою з боку iShares Bitcoin Trust BlackRock, який управляє $16,91 млрд, згідно з його вебсайтом.

У березні компанія Grayscale заявила, що буде шукати схвалення від Комісії з цінних паперів і бірж для виділення частини активів GBTC у новий Bitcoin Mini Trust із нижчою комісією. Компанія ще не визначилася з гонораром для Mini Trust.

Спотові біткойн-ETF, які були схвалені SEC у січні після десятиліття відмови, надають інвесторам доступ до біткойнів без необхідності безпосередньо тримати криптовалюту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

CME Group планує вийти на ринок торгівлі біткоїнами

Вікторія Рудзінська 16 травня 2024 21:50

Криптовалютний відділ Robinhood під прицілом SEC: що сталося

Вікторія Рудзінська 6 травня 2024 18:02

Стрибок цін на криптовалюту призвів до стрімкого прибутку Coinbase

Вікторія Рудзінська 3 травня 2024 10:13

Біткоїн лишався центром уваги ринку — Binance Research

Олеся Дерзська 2 травня 2024 19:01

1 травня біткоїн впав майже на 6%

Олеся Дерзська 2 травня 2024 17:54