Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Криптовалютний відділ Robinhood під прицілом SEC: що сталося

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
6 травня 2024 2 хвилин читання

Платформа криптовалют Robinhood змушена вирішувати нові проблеми: Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) пригрозила обмежити торгову платформу через порушення законодавства на цінні папери.

Про це повідомляє The Verge.

Robinhood стверджує отримала від SEC листа щодо криптовалютних лістингів, зберігання криптовалют та операцій платформи. SЕС попередила компанію про можливі примусові заходи, включаючи судову заборону, припинення і відмову, звільнення, обмеження діяльності та цивільні покарання.

Ден Галлагер
Ден Галлагер
Керівник Robinhood

«Ми твердо переконані, що активи, перелічені на нашій платформі, не є цінними паперами, і ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з SEC, щоб зрозуміти, наскільки слабкою буде будь-яка справа проти Robinhood Crypto як з точки зору фактів, так і з точки зору закону».

Robinhood каже, що вже зробив «важкий вибір» вилучити певні токени — зокрема Solana, Polygon і Cardano — у відповідь на позови SEC проти інших торгових платформ.

Раніше SEC заявила, що вважає деякі криптовалюти цінними паперами, тому біржи мають зареєструватись в комісії. Це може дати відомству регуляторний контроль над біржами та зареєстрованими токенами.

Robinhood може зіткнутися з довгою судовою битвою, якщо вирішить боротися з потенційними примусовими діями SEC. Акції компанії вже впали у відповідь на цю новину.

Раніше Speka писала, що платформа Robinhood пов'язана з Семом Бенкманом-Фрідом, якого засудили до 25 років ув'язнення за шахрайство та змову. Серед активів прокуратура заарештувала 55 млн акцій Robinhood на суму понад $455 млн.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кожен четвертий українець в великих містах володіє криптовалютою: дослідження

Владислав Паливода 6 червня 2024 21:40

Криптобіржа Mt.Gox переказала $9 млрд у біткоїнах кредиторам через 10 років після банкрутства

Кіра Іванова 28 травня 2024 14:48

Grayscale Bitcoin Trust зростає на 2,4% після припливу коштів

Вікторія Рудзінська 6 травня 2024 22:26

В Україні купили перший електромобіль за крипту

Олеся Дерзська 6 травня 2024 13:48

Стрибок цін на криптовалюту призвів до стрімкого прибутку Coinbase

Вікторія Рудзінська 3 травня 2024 10:13