Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google відкидає вимоги Epic Games у судовому позові

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
3 травня 2024 2 хвилин читання

Google відхиляє численні правові заходи, запропоновані Epic Games, виробником Fortnite, після того, як суд визнав компанію Google винною у антиконкурентних діях у Google Play.

Про це повідомляє TechCrunch.

Google та Epic Games відомі битвою за контроль над магазином додатків Google Play. Коли у 2023 суд визнав Google винним, Epic Games представила широкий список вимог до Google, включаючи доступ до каталогу додатків та право створювати власний магазин без комісій. Тим часом, Google відмовляється виконувати ці вимоги, аргументуючи тим, що це загрожує безпеці користувачів та порушує домовленості з прокурорами штатів.

Поразка Google у суді може відкрити двері для змін у способі, яким монополістичні магазини додатків ведуть бізнес. Однак це лише початок боротьби, оскільки компанія продовжує захищати свої інтереси, намагаючись запобігти подальшим обмеженням її влади над екосистемою Android. Вирішальні судові рішення можуть визначити, як майбутні технологічні гіганти будуть взаємодіяти з конкурентами та регуляторами в умовах відсутності чіткого законодавства.

Виробник Fortnite також просить суд застосувати зміни, зокрема, надати Epic доступ до каталогу Play Store, щоб він міг виконувати оновлення додатків користувачів без екранів попереджень або додаткових зборів. Крім того, Epic хоче, щоб розробники могли повідомляти своїм користувачам, як платити за їхні програми та послуги в іншому місці, і скільки вони можуть заощадити, роблячи це. 

Google, звичайно, не погоджується з цими вимогами. Google стверджує, що вимоги Epic ставлять під загрозу безпеку та конфіденційність користувачів, оскільки це позбавляє його можливості впроваджувати заходи довіри та безпеки щодо використання сторонніх магазинів програм.

Пропозиція Epic також перешкодить Google співпрацювати з розробниками, щоб надавати ексклюзивний вміст через програми Play Store, що, за її словами, є важливою можливістю для розробників..

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

YouTube, Netflix та LinkedIn: чому компанії пропонують ігри на платформі

Олександр Тартачний 4 червня 2024 08:30

Користувачі йдуть з Roblox, а акції впали найнижче за два роки

Олеся Дерзська 10 травня 2024 18:30

Microsoft готується до запуску магазину мобільних ігор для Xbox у липні

Вікторія Рудзінська 10 травня 2024 07:14

На консолях Xbox мають з’явитись Epic Games Store та інші магазини — Microsoft

Богдан Камінський 29 березня 2024 17:31

Ubisoft оголосила дату виходу The Crew Motorfest у Steam

Артем Житкевич 26 березня 2024 07:00