Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Huawei не буде брати комісію за транзакції у застосунку WeChat

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
19 червня 2024 2 хвилин читання

Китайська компанія-виробник техніки Huawei повідомила про відмову брати комісію з користувачів WeChat, повідомляє Bloomberg. Що це означає для користувачів?

Huawei працює над тим, щоб завдяки угоді з Tencent Holdings Ltd. дозволити суперзастосунку WeChat повністю працювати на своїй мобільній платформі Harmony. Для користувачів це означає відсутність комісії, для Huawei — відсутність розподілу доходів та захист своєї частки ринку та тимчасової переваги над Apple в Китаї.

Що таке суперзастосунок WeChat та що він вміє

Підписуйтеся на наші соцмережі

Якщо угода Huawei із Tencent Holdings Ltd. призведе до повної скасування комісії за транзакції у WeChat, застосунок стане винятком — продуктом, за який технологічна компанія не бере жодної плати. Про те, щоб скасувати плату в чаті між двома технологічними гігантами з Шеньчженя — Tencent Holdings Ltd. та Huawei — точились багатомісячні переговори.

WeChat — це безплатний чат з можливостями голосових повідомлень, доступний як у Play Market, так і в Apple Store для Android та iOS.

Раніше цього тижня Bloomberg повідомляв також і про те, що Huawei розглядає можливість скорочення покупок у додатках на своїй платформі Harmony, і також обговорював з розробниками ігор комісію приблизно в 20%.

Натомість згідно з угодою і домовленістю по оплаті, Tencent підтримуватиме та оновлюватиме додаток WeChat, яким сотні мільйонів китайців щодня покладаються у всіх справах, від оплати до ігор, кажуть анонімні джерела.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Гендиректор Huawei: дефіцит чипів ШІ не зупинить Китай на шляху до лідерства в галузі

Вікторія Рудзінська

США відкликали ліцензії на співпрацю з китайською Huawei

Владислав Паливода 3 липня 2024 07:44

Укрзалізниця потрапила в топ-10 застосунків на App Store

Владислав Паливода 28 червня 2024 18:22

Як HarmonyOS від Huawei планує замінити Windows та Android у Китаї

Вікторія Рудзінська 28 червня 2024 10:40

Гра Dungeon&Fighter від Tencent стала лідером на ринку Китаю

Олеся Дерзська 27 червня 2024 14:25