Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google представляє штучний інтелект для інтерактивних вікторин на YouTube

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
15 травня 2024 2 хвилин читання

На щорічній конференції розробників Google I/O 2024 компанія Google анонсувала нову функцію для YouTube — вікторини, створені штучним інтелектом.

Про це повідомляє TechCrunch.

Цей інструмент розмовного штучного інтелекту дозволить користувачам ставити уточнювальчі запитання та отримувати пояснення під час перегляду навчальних відео.

Глядачі тепер можуть інтерактивно взаємодіяти з контентом, образно «піднімаючи» руку під час лекцій чи семінарів. Завдяки можливостям моделі Gemini для тривалого контексту, ця функція працює навіть з довшими відео. Наразі нові можливості доступні для окремих користувачів Android у США.

Google представляє штучний інтелект для інтерактивних вікторин на YouTube Google представляє штучний інтелект для інтерактивних вікторин на YouTube

Якщо ви хочете перевірити свої знання, ШІ може створити для вас запитання з кількома варіантами відповіді. Цей інструмент обіцяє зробити навчання більш персоналізованим та інтерактивним, що є особливо важливим для освітнього контенту, який домінує на YouTube.

Офіційний запуск нової функції відбувся майже через рік після того, як YouTube почав експериментувати з тестами, створеними штучним інтелектом, у своєму мобільному додатку. Цей крок знаменує значний прогрес у використанні штучного інтелекту для покращення освітнього досвіду на платформі.

На конференції також було представлено LearnLM — нове сімейство моделей, налаштованих для навчання на основі Gemini. Ці моделі покликані ще більше розширити можливості навчання за допомогою ШІ на платформі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

YouTube розгортає новий інструмент Thumbnail Test & Compare для творців

Вікторія Рудзінська 12 червня 2024 19:49

TikTok Shop додає пошук зображень для зручних покупок

Вікторія Рудзінська 11 червня 2024 21:47

Ворог мого ворога — мій глядач: як об’єднати аудиторію навколо нелюбові у своїх відеоблогах

Олексій Токовенко 11 червня 2024 13:10

YouTube запроваджує нові обмеження щодо військового контенту

Владислав Паливода 10 червня 2024 08:02

ByteDance інвестує $2,13 млрд у створення центру ШІ в Малайзії

Вікторія Рудзінська 7 червня 2024 22:36