Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google Диск обмежив кількість файлів, які можна зберігати

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
4 квітня 2023 2 хвилин читання

Google запровадив ліміти на кількість файлів, які можна завантажити на Google Диск для приватних та бізнес-користувачів.

У лютому Google без оголошення запровадив ліміт на зберігання у 5 мільйонів файлів. Приватні (Google One) і бізнес-користувачі (Google Workspace) отримують повідомлення про помилку, якщо намагаються безпосередньо завантажити будь-які файли, що перевищують цю межу. Обмеження не стосується спільних файлів, у яких вже існує обмеження у 400 000 штук, повідомляє Engadget.

У заяві Google стверджується, що обмеження файлів покликане запобігти зловживанням, які можуть зашкодити «стабільності та безпеці» Диска. Це не обмеження загальної кількості файлів на диску. Тому у компанії вважають, що від нововведення постраждає не багато користувачів.

Основною проблемою є те, що користувачі можуть досягнути ліміту файлів до того, як закінчиться пам'ять, за яку заплатили. Користувач із обліковим записом Google One обсягом 2 ТБ може зіткнутися з цією дилемою, якщо середній розмір файлу становить 400 КБ або менше. Це може бути проблемою для прихильників хмарного резервного копіювання або професіоналів, чиї програми створюють потік невеликих файлів.

Раніше стало відомо, що Google відкрив обмежений доступ до свого штучного інтелекту Bard, конкурента ChatGPT, у США та Великій Британії.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google працює над проєктом Ellmann для розповіді історії життя користувачів

Артем Житкевич 9 грудня 2023 07:00

Акції Google зросли більш ніж на 5% після виходу нейромережі Gemini

Артем Житкевич 8 грудня 2023 22:10

Google збрехав щодо продуктивності нової моделі ШІ Gemini, принаймні в одному відео

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 13:35

Google проти OpenAI: тестуємо Gemini та ChatGPT

Олександр Тартачний 8 грудня 2023 09:00

Після грудневого оновлення продуктивність Google Pixel 8 збільшилась

Артем Житкевич 8 грудня 2023 00:20