Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google відкрив ранній доступ до свого аналога ChatGPT

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
21 березня 2023 2 хвилин читання

Google відкриває обмежений доступ до свого штучного інтелекту Bard, конкурента ChatGPT. Спочатку новий ШІ протестують користувачі з США та Великої Британії. 

Як повідомляє The Verge, розгортання штучного інтелекту від Google буде повільним. Наразі компанія не оголосила дати, коли Bard стане доступним для публічного доступу.

Bard пропонує користувачам порожнє текстове поле та запрошення ставити запитання на будь-яку тему. Проте у Google зазначили, що Bard не є заміною пошуковій системі, а скоріше є «доповненням до пошуку». Наразі новий ШІ вміє все теж, що і його конкуренти — ChatGPT від OpenAI та Bing від Microsoft.

«Bard — це ранній експеримент, покликаний допомогти людям підвищити продуктивність, прискорити їхні ідеї та підживити їхню цікавість», — зазначили керівники проєкту Сіссі Сяо та Елі Коллінз. 

Розробники також додали, що Bard треба використовувати як продукт, який дозволяє «співпрацювати з генеративним штучним інтелектом». На думку The Verge, таким чином Google намагається послабити відповідальність за можливі майбутні фейки та скандали.

Раніше SPEKA розповідала, що чатбот Bard видає дезінформацію у власній рекламі — штучний інтелект у власній короткій презентації надав одну з відповідей, яка є неправдивою.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Cisco оголосила про придбання компанії-розробника ПЗ Splunk за $28 млрд

Артем Житкевич 46 хвилин тому

Microsoft інтегрує DALL-E 3 в чат Bing

Богдан Камінський 1 годину тому

Штучний інтелект змусив Amazon змінити правила публікації книг

Богдан Камінський 3 години тому

Android 14 Beta отримала перше квартальне оновлення: що нового

Богдан Камінський 4 години тому

Британський суддя використав ChatGPT для написання судового рішення

Юлія Мирська 6 годин тому