Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google анонсувала нові функції для Android

Артем Житкевич
Артем Житкевич
1 грудня 2023 4 хвилин читання

Google оновила свої операційні системи такі як Android, Wear OS і Google TV. Ці оновлення покращать досвід використання смартфонів, планшетів, розумних годинників і телевізорів.

Про це повідомляє TechCrunch.

Нові функції для повідомлень на Android

Для програми «Google Повідомлення» на Android компанія запустила кілька нових функцій, які роблять обмін повідомленнями більш виразним і цікавим.

Наприклад, функція «Голосові настрої» додає барвистий фон та тему емодзі до голосових повідомлень, щоб передати ваші емоції одержувачу.

Також з’явилася можливість самому вибрати колір для «бульбашок» з повідомленнями в діалозі.

Ще одна нова функція — «Ефекти реакції» — дозволяє створювати повноекранні анімовані емодзі, які можна використовувати для реакції на окреме повідомлення.

У «Кухні емодзі» від Google, де можна змішувати емодзі в нові комбінації, увійдуть нові набори стікерів, якими можна буде ділитися через програму клавіатури Gboard.

Нові функції для розумного будинку на Wear OS

Що стосується інших платформ Google, зокрема, смарт-годинника на Wear OS, то тут користувачі зможуть керувати пристроями розумного будинку з екрана годинника. Це стосується таких розумних пристроїв, як роботи-пилососи та швабри.

Власники розумного годинника також зможуть задавати настрій, підлаштовуючи групи освітлення на різні теми, наприклад, під час медитації, читання, вечері та інше.

Додатково за допомогою смарт-годинників користувачі зможуть встановлювати для Google Home статуси Вдома або Поїхав. В останньому випадку налаштування розумного будинку вимикають світло, активують камери спостереження, заблокують замки вхідних дверей.

Ще одна функція розумного будинку, яка з’явиться найближчим часом, дозволить користувачам Wear OS запускати персонального помічника з годинника за допомогою голосових команд. Наприклад, можна буде сказати щось на кшталт «їду на роботу», завдяки чому асистент запустить навігацію, перевірить погоду та прочитає плани на день із календаря.

На годиннику також з’явиться новий ярлик «Assistant At a Glance», який показуватиме важливу інформацію, наприклад, попередження про погоду та поїздки, нагадування про події та багато іншого, подібно до циферблату Siri на Apple Watch.

Нові функції для доступності та безпеки на Android

Оновлення також привело до покращення в області доступності та безпеки, в тому числі функцію опису зображення для TalkBack, яка за допомогою штучного інтелекту буде створювати опис зображень, що не мають точного текстового опису, і зачитувати його вголос для людей з вадами зору.

У найближчі кілька тижнів функція Live Captions, яка додає титри до телефонних дзвінків, отримає підтримку більшої кількості мов, а користувачі зможуть відповідати під час розмови, надсилаючи відповідь у вигляді SMS.

Нові функції для телевізорів на Google TV

Телевізори на базі Google TV отримають понад 10 нових безкоштовних каналів, які доповнять лінійку, що налічує понад 100 безкоштовних каналів з фільмами, ігровими шоу, спортивними програмами та іншим контентом.

Ці каналів будуть доступні через додаток Live TV, який вже інтегрований в головне меню Google TV. Деякі з нових каналів — це Bloomberg Quicktake, Divorce Court, Dust, FailArmy, People Are Awesome, The Pet Collective, Tastemade, The Design Network, The Preview Channel і WeatherNation.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Intel готова випускати компоненти для конкурентів

Артем Житкевич 1 годину тому

ШІ для розваги — топ ресурсів, щоб згаяти час із штучним інтелектом

Олександр Тартачний 8 годин тому

Google призупинить створення зображень людей на Gemini

Максим Красіков 10 годин тому

Reddit дозволить Google навчати ШІ-моделі на контенті своїх користувачів

Юлія Мирська 16 годин тому

Google представила ШІ-модель Gemma

Артем Житкевич 18 годин тому