Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Baidu готується запустити свій аналог ChatGPT

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
9 березня 2023 2 хвилин читання

Китайська компанія Baidu створює власний аналог чатбота ChatGPT, який матиме назву Ernie Bot. Запуск очікується 16 березня.

Співробітники Baidu розповіли The Wall Street Journal, що чатботу досі важко виконувати деякі основні функції, тому модель може вийти недороблено. Зокрема, ШІ все ще навчається працювати з даними.

За словами співрозмовників WSJ, над Ernie Bot цілодобово працювали сотні людей — для цього залучили співробітників з різних команд, а також потужні комп'ютери.

Baidu планує розгортати чатбота поетапно, спочатку відкриє його для обмеженого тестування. Спочатку Ernie Bot вбудують у свою пошукову систему, а потім відкриють його для громадськості.

WSJ зазначає, що поспіх компанії відображає її прагнення випередити китайських конкурентів, які також хочуть створити аналог ChatGPT. Baidu підписала угоди з понад 400 китайськими компаніями, які зможуть використовувати Ernie Bot у своїх продуктах і послугах. 

«Успішний запуск нової розробки може допомогти Baidu, яка останніми роками втратила популярність в інвесторів. Однак невдача може призвести до повтору долі Google, яка в лютому втратила 100 млрд доларів своєї ринкової капіталізації після того, як її чатбот Bard поділився неправдивою інформацією в рекламному відео„, — зазначає видання.

Раніше SPEKA повідомляла, що китайський пошуковик Baidu показав власний метавсесвіт XiRang — «земля надії».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ChatGPT згенерував недійсні судові справи для юриста з США

Кіра Іванова 11 годин тому

Нескінченний стрим Спанч Боба

Ганна Гілова 14 годин тому

The Washington Post сформувала команди, відповідальні за ШІ

Ольга Горбенко 16 годин тому

Київ очима штучного інтелекту. Майдан, метро, каштани та київська перепічка

Єлизавета Гогілашвілі 17 годин тому

OpenAI виділить $1 млн на експерименти з регулювання ШІ

Ольга Горбенко 26 травня 2023 16:51