Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Back to School: осінній фокус для IT-маркетингу

Sasha Baglai
Sasha Baglai Senior Copywriter, Editor at QArea
1 вересня 2023 4 хвилин читання

Вересень — час активної підготовки до зимового сезону, новорічних запусків та осінніх розпродажів. Щоб забезпечити успіх продуктів і послуг, важливо правильно спланувати та розподілити ресурси. Чи то розробка, чи тестування, чи маркетингова кампанія — всі елементи повинні бути скоординовані й готові до сезонних викликів. Пропоную трохи ідей для вересневого фокуса в рекламі, контенті й sales-пропозиціях. Обіцяю не радити додавати осінні мотиви у презентації*.

*Окрім фото СTO у жовтому листі, то святе.

Firmware

Зміна пріоритетів. З настанням осені попит на електроніку зростає. Люди купують техніку школярам і студентам, готуються до холодних місяців та і просто більше вкладаються в гаджети. Тому й запуски нової техніки часто підлаштовують під back-to-school період. 

Маркетинговий підхід. Підкресліть сумісність ваших сервісів з новими прошивками й гаджетами. Те саме стосується і QA. Ви оновили парк фізичних девайсів для тестування? Час про це розказати. 

Development services

Наплив проєктів. Багато компаній планують запуски на Різдво і Новий рік.

Маркетинговий підхід. Акцентуйте готовність вашої команди взятися за нові проєкти «вчора» і вчасно їх завершити. Повірте, тисячі компаній зараз збирають команди на проєкти, які мали стартувати ще літом.

На кого звернути увагу? На тих, хто запускає apps під новорічні обіцянки-цяцянки, які ми так любимо собі давати. 

 • 1
  Спорт. Обіцяли собі колись пробігти (пів)марафон цього року? Ви не самі. Знаєте жарт про "не трекав = не бігав"? Так то не жарт.
 • 2
  Харчування та покращення здоров'я. На заході люди починають завантажувати ці застосунки вже після Thanksgiving. Наступний пік — зимою. А потім вже тільки під пляжний сезон.
 • 3
  Планувальники та органайзери. Більшість людей не заглядають у свої річні плани вже починаючи з лютого. Але до того вони два місяці люто завантажують ці застосунки.
 • 4
  Трекери звичок. Ну ви зрозуміли.
 • 5
  Програми для особистих фінансів. "Взяти під контроль фінанси", "Почати інвестувати", "Розібратись з кріптой", "Віддати борги" — одні з найпопулярніших цілей на рік. 

Тож, якщо вам треба «прилаштувати» кілька невеликих dev команд, спробуйте підточити рекламу під сервіси розробки саме такого софта. 

Зміна споживчої поведінки. Люди все більше часу проводять вдома, і через це зростає попит на розважальні, ігрові, медіа платформи. Пік використання вимагає оптимізованої продуктивності, виправлення помилок та, можливо, нових функцій.

Маркетинговий підхід. Позиціонуйте ваші послуги як вирішення цих потреб. Рекламуйте здатність поліпшувати й підтримувати OTC-платформи.

QA 

Стратегія новорічного запуску. Компаніям що планують запустити продукт на Різдво чи Новий Рік, доцільно розпочати тестування вже у жовтні. Це дає достатньо часу для виявлення та виправлення помилок перед великим релізом.

Маркетинговий підхід. Якщо ви надаєте послуги з QA, час робити рекламні кампанії та контент для клієнтів, які планують новорічний запуск.

Осінньо-зимові розпродажі. Крім Чорної П'ятниці, в осінній та зимовий періоди є ряд інших розпродажів та акцій, як-от Кіберпонеділок, День Благодаріння, Розпродаж після Різдва, та Новорічні знижки. Всі вони вимагають підвищеної уваги до тестування, аби системи впоралися зі збільшеним навантаженням.

Маркетинговий підхід. Підкресліть вашу експертизу у стрес-тестуванні, що допоможе підготувати системи до пікових навантажень під час розпродажів.

Висновки

Може здаватися, що для осінніх або різдвяних проєктів вже трохи запізно, але насправді хто з нас не промахується із дедлайнами? У ваших потенційних клієнтів такі самі труднощі з плануванням, які бувають у всіх нас. Тож початок вересня це чудовий час посилити свої рекламні кампанії й «підсікати» компанії в терміновому (і не дуже!) пошуку IT-спеціалістів. 

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 12 годин тому

Першопрохідці блокчейн-технологій: історії успіху

Kateryna Romanenko 13 годин тому

Перші п’ять хвилин: як розпочати виступ так, щоб вас хотіли слухати

Максим Олійник 17 годин тому

Платіжна інфраструктура кожному бізнесу: для чого це потрібно?

Владислав Миронович 28 листопада 2023 17:30

Sports Illustrated опублікував статті фейкових авторів, створені штучним інтелектом: що відбувається

Олександр Тартачний 28 листопада 2023 17:28