Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple оновила iOS, iPadOS, watchOS та macOS

Артем Житкевич
Артем Житкевич
9 лютого 2024 3 хвилин читання

Apple випустила оновлення для своїх основних програмних платформ: iOS, iPadOS, watchOS та macOS. Оновлення містять виправлення помилок та дрібні поліпшення.

Про це повідомляє MacRumors.

iOS 17.3.1 та iPadOS 17.3.1

iOS 17.3.1 та iPadOS 17.3.1 є невеликими оновленнями, які виправляють помилку, яка могла призводити до неправильного відображення тексту при наборі.

Ця помилка могла спричиняти дублювання або накладання тексту на екрані. Оновлення також покращують стабільність та безпеку пристроїв.

Останнє велике оновлення iOS 17.3 вийшло в кінці січня 2024 року і додало нову функцію “Захист від крадіжок”.

Ця функція дозволяє встановити додатковий пароль для виконання важливих операцій на пристрої, таких як відновлення з резервної копії, видалення даних або зміна Apple ID. Це має запобігти втраті даних або доступу до пристрою в разі крадіжки або втрати.

macOS Sonoma 14.3.1

macOS Sonoma 14.3.1 також є невеликим оновленням, яке виправляє ту саму помилку з текстом, що була в iOS та iPadOS.

Деякі користувачі скаржилися, що текст на веб-сторінках, в поштових клієнтах або в месенджерах міг спонтанно накладатися один на одного, утруднюючи читання та редагування. Проблема зберігалася кілька місяців і стосувалася різних версій macOS Sonoma.

Останнє велике оновлення macOS Sonoma 14.3 вийшло в лютому 2024 року і додало підтримку нових процесорів Apple Silicon M2, які використовуються в нових моделях MacBook Pro та iMac. Оновлення також покращило продуктивність, безпеку та сумісність додатків.

watchOS 10.3.1

watchOS 10.3.1 є найменшим оновленням з усіх, яке виправляє декілька помилок, про які Apple не надала деталей. Оновлення також додало новий циферблат для розумного годинника, який показує час, дату, погоду та активність. Циферблат має круглу форму та кольорові сектори, які відображають різні параметри.

Останнє велике оновлення watchOS 10.3 вийшло в січні 2024 року і додало підтримку нових функцій Apple Watch Series 7, таких як електрокардіограма, вимірювання кисню в крові, сну та стресу. Оновлення також покращило інтерфейс, батарею та синхронізацію з iPhone.

Як встановити оновлення

Для встановлення оновлень вам потрібно перейти в налаштування вашого пристрою та вибрати розділ “Загальні” та “Оновлення програмного забезпечення”.

Ви побачите, чи є доступні оновлення для вашого пристрою, та зможете їх завантажити та встановити. У деяких випадках вам може знадобитися підключити ваш пристрій до зарядного пристрою або до Wi-Fi мережі.

Процес оновлення може тривати від декількох хвилин до години, залежно від швидкості вашого інтернету та обсягу оновлення.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

TDK анонсував прорив у виробництві батарей

Олеся Дерзська 2 години тому

Подкасти Apple тепер можна буде читати

Владислав Паливода 7 годин тому

Apple дасть можливість по-різному називати Siri в iOS 18

Олеся Дерзська 17 червня 2024 10:06

Apple робитиме тонші гаджети

Олеся Дерзська 17 червня 2024 08:18

Apple у суді звинуватили у дискримінації жінок в оплаті

Олеся Дерзська 14 червня 2024 16:33