Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

AlphaFold 3: ШІ від Google DeepMind пришвидшує розроблення ліків

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
9 травня 2024 2 хвилин читання

Google DeepMind представила третю версію своєї моделі штучного інтелекту AlphaFold, спроєктованої для прогнозування поведінки молекулярних структур, що може використовуватися для розроблення ліків.

Про це повідомляє Reuters.

У 2020 році компанія досягла значного прогресу в молекулярній біології, використовуючи ШІ для успішного прогнозування поведінки мікроскопічних білків. Завдяки останньому втіленню AlphaFold дослідники з DeepMind і дочірньої компанії Isomorphic Labs, якими керує співзасновник Деміс Хассабіс, показали поведінку всіх молекул життя, зокрема ДНК людини.

Взаємодія білків — від ферментів, які мають вирішальне значення для метаболізму людини, до антитіл, які борються з інфекційними захворюваннями, — з іншими молекулами є ключовою для розроблення ліків.

Результати дослідження, опубліковані у журналі Nature, показали, що AlphaFold 3 може значно скоротити час і кошти, необхідні для розроблення нових методів лікування. Це може бути вирішальним для боротьби з хворобами та збереження життя мільйонів людей по всьому світу.

Одна з головних функцій нової версії AlphaFold — безкоштовний онлайн-інструмент AlphaFold Server, який допомагає дослідникам перевіряти свої гіпотези перед проведенням тестів. Це відкриває широкі можливості для вчених у розробленні ефективних ліків та лікувальних методів.

Простота в управлінні та ефективність AlphaFold 3 зробили його ідеальним інструментом для біологів, які прагнуть розробити нові ліки та методи лікування.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Відкритий лист: ексспівробітники OpenAI та DeepMind попереджають про небезпеку ШІ

Вікторія Рудзінська 5 червня 2024 13:01

Що таке «Оземпік» і чому він став таким популярним

Олександр Тартачний 31 травня 2024 08:30

ШІ-технологія DEPLOY покращує точність і швидкість виявлення раку мозку

Вікторія Рудзінська 21 травня 2024 13:34

AI несеться: роботи-футболісти, партнерство OpenAI з Adobe та багато нових релізів

Кирило Чеботарьов 19 квітня 2024 17:00

Google витратить понад $100 млрд на штучний інтелект

Владислав Паливода 16 квітня 2024 08:18