Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Activision розслідує хакерську атаку на гравців для крадіжки паролів

0
29 березня 2024 2 хвилин читання

Компанія Activision Blizzard веде розслідування хакерської кампанії, спрямованої на викрадення облікових даних гравців, включно з їхніми паролями та доступом до криптогаманців.

Про це пише TechCrunch.

За словами джерел видання, зловмисники встановлюють шкідливе програмне забезпечення на комп'ютери жертв для крадіжки логінів та паролів. На тлі цих повідомлень Activision запустила розслідування.

Поки що недостатньо даних про те, як поширюється [шкідливе ПЗ]. Це може вплинути лише на тих, у кого встановлені сторонні інструменти
джерело TechCrunch

Підписуйтеся на наші соцмережі

Як викрили атаку на користувачів Activision

Про атаку спочатку повідомили розробники з Zeebler, які створюють ПЗ для гри Call of Duty. Компанія заявила, що хакери націлилися на користувачів читів з метою викрадення їхніх облікових даних за допомогою шкідливої програми, яка маскується під легітимну.

Після того, як в одного з клієнтів Zeebler викрали акаунт, компанія розпочала розслідування і виявила базу даних з логінами та паролями. Розробники повідомили про інцидент Activision Blizzard та іншим розробникам читів.

За словами речника Activision Ділейні Сіммонс, компанія знає про «окремі заяви щодо можливої компрометації даних гравців через завантаження або використання несанкціонованого ПЗ». Він запевнив, що сервери компанії «залишаються захищеними й безкомпромісними».

Рекомендації для жертв атаки на гравців Activision

Журналісти отримали зразок імовірно викрадених логінів і підтвердили, що частина даних є справжніми. Наразі незрозуміло, наскільки старі чи свіжі ці дані.

Поки що немає підстав вважати, що звичайні гравці Activision знаходяться в зоні ризику, оскільки проблема. Ймовірно, проблема стосується лише тих, хто використовує сторонні програми, такі як чити.

Однак, якщо користувачі підозрюють, що їхні дані були скомпрометовані, їм рекомендується змінити паролі та активувати двофакторну автентифікацію для додаткового захисту.

Раніше SPEKA писала, що хакери Mogilevich збрехали про викрадення даних Epic Games.

0
Icon 0

Підписуйтеся на наші соцмережі

Інші матеріали

Як підібрати КВЕД для ФОП бізнес-тренера, який надає послуги з коучингу?

Inna Sharova 13 червня 2025 16:30

Акумулятори для СЕС: як не помилитись з вибором?

Антон Березинський 12 червня 2025 15:55

Секрети утримання курсу: топ-інсайти з воркшопу Алекса Момота та Kumeka team

Тарас Мазур 12 червня 2025 15:24

Як створити криптобіржу мрії: формула успіху для інвесторів і партнерів

Владислав Гринів 13 червня 2025 13:14

Як працює WE Finance Code в Руанді та інших 26 країнах? Тепер — черга України!

Марина Саприкіна 13 червня 2025 15:00