Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мова важлива: українські розробники дронів представили спеціальну прошивку для OpenTX / EDGE / FreedomTX

ZBROY drones
ZBROY drones
16 липня 2022 2 хвилин читання

«Мова – яскравий маркер на позначення „свій-чужий“, який за війни стає лише яскравішим. І хоча ми знаємо, що в лавах ЗСУ, ТРО, добровільних батальйонів та іноземних легіонів нас захищають люди, які спілкуються різними мовами, нашій команді хотілось виправити одну лінгвістичну несправедливість. А саме – дати можливість українським пілотам чути українську мову зі своїх пультів. Обирати її для себе чи ні – це вже нехай кожен вирішить сам», – таке звернення опублікувала команда української компанії ZBROY drones на своїй сторінці у Facebook.

Голосом української прошивки стала Марія Правда – співзасновниця та член команди ZBROY drones, а також дитяча письменниця та авторка подкасту про дитліт «Правдиві читання». Технічне втілення і тестування прошивки стало можливим завдяки роботі Романа Писанця – RC ентузіаста і пілота. 

Також для прошивки було створено спеціальну ілюстрацію-обкладинку з соловейком – найспівочішою українською пташкою. Ілюстрацію виконала Галина Хлопотенко.

Завантажити прошивку разом з інструкцією можна за посиланням: https://cutt.ly/ZLIBC9W 

Надати зворотній зв'язок та ідеї щодо наступних об'єктів під лагідну українізацію можна сюди.

OpenTX, EDGE та FreedomTX — це прошивки з відкритим кодом для радіопередавачів RC. Конкретно цю прошивку від українських розробників можна використовувати для пілотування дронів, літаків та гелікоптерів на радіокеруванні.

Компанія ZBROY drones у 2020 році представила свою першу розробку – цільнотитанову раму для FPV квадрокоптерів Prometheus, яка стала популярною серед іноземних пілотів, зокрема – у США. Це стало можливим завдяки співпраці з GetFPV – лідером американського ринку та найбільшим дилером дронів, запчастин та аксесуарів для них. В Україні команда здійснює регулярне навчання пілотів, організовує тематичні конкурси, а також створює відеоролики для культурних інституцій.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Британські військові кораблі отримають лазери DragonFire для знищення дронів

Владислав Паливода 12 квітня 2024 11:55

Дрон Delta, який може літати і котитися по землі, створили у Японії

Владислав Паливода 11 квітня 2024 11:06

Українські ударні дрони зможуть пролітати понад 2500 км

Владислав Паливода 10 квітня 2024 12:42

AI несеться: оупенсорс-революція, музичний ChatGPT, українські ШІ-дрони

Кирило Чеботарьов 8 квітня 2024 18:45

Brave1 шукає розробників дронів-перехоплювачів російських БпЛА

Артем Житкевич 3 квітня 2024 17:47