Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Мова важлива: українські розробники дронів представили спеціальну прошивку для OpenTX / EDGE / FreedomTX

ZBROY drones
ZBROY drones
16 липня 2022 2 хвилин читання

«Мова – яскравий маркер на позначення „свій-чужий“, який за війни стає лише яскравішим. І хоча ми знаємо, що в лавах ЗСУ, ТРО, добровільних батальйонів та іноземних легіонів нас захищають люди, які спілкуються різними мовами, нашій команді хотілось виправити одну лінгвістичну несправедливість. А саме – дати можливість українським пілотам чути українську мову зі своїх пультів. Обирати її для себе чи ні – це вже нехай кожен вирішить сам», – таке звернення опублікувала команда української компанії ZBROY drones на своїй сторінці у Facebook.

Голосом української прошивки стала Марія Правда – співзасновниця та член команди ZBROY drones, а також дитяча письменниця та авторка подкасту про дитліт «Правдиві читання». Технічне втілення і тестування прошивки стало можливим завдяки роботі Романа Писанця – RC ентузіаста і пілота. 

Також для прошивки було створено спеціальну ілюстрацію-обкладинку з соловейком – найспівочішою українською пташкою. Ілюстрацію виконала Галина Хлопотенко.

Завантажити прошивку разом з інструкцією можна за посиланням: https://cutt.ly/ZLIBC9W 

Надати зворотній зв'язок та ідеї щодо наступних об'єктів під лагідну українізацію можна сюди.

OpenTX, EDGE та FreedomTX — це прошивки з відкритим кодом для радіопередавачів RC. Конкретно цю прошивку від українських розробників можна використовувати для пілотування дронів, літаків та гелікоптерів на радіокеруванні.

Компанія ZBROY drones у 2020 році представила свою першу розробку – цільнотитанову раму для FPV квадрокоптерів Prometheus, яка стала популярною серед іноземних пілотів, зокрема – у США. Це стало можливим завдяки співпраці з GetFPV – лідером американського ринку та найбільшим дилером дронів, запчастин та аксесуарів для них. В Україні команда здійснює регулярне навчання пілотів, організовує тематичні конкурси, а також створює відеоролики для культурних інституцій.

Якщо ви хочете поділитися з читачами SPEKA власним досвідом, розповісти свою історію чи опублікувати колонку на важливу для вас тему, долучайтеся. Відтепер ви можете зареєструватися на сайті SPEKA і самостійно опублікувати свій пост.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

IT-спільнота України хоче придбати для ЗСУ дрон Punisher за $70 тис.

Вадим Добровольський 27 вересня 2022 17:22

Конгрес доручив Пентагону пришвидшити постачання великих безпілотників Gray Eagle та Reaper для України

Юлія Даниленко 23 вересня 2022 09:36

Як працюють українські антидронові рушниці. Інтервʼю із засновником компанії Kvertus

Олександр Тартачний 13 вересня 2022 16:45

Українська компанія Culver Aviation представила інноваційну систему моніторингу за обʼєктами за допомогою дронів: як вона працює

Євген Муджирі 7 вересня 2022 12:05

Патріотики лупцюють москалів: у Telegram з'явилася «файна українська» мова

Ірина Маринюк 31 серпня 2022 17:44