Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube вимкне посилання у відео Shorts для боротьби зі спамом

Богдан Камінський
Богдан Камінський
11 серпня 2023 1 хвилин читання

З 31 серпня YouTube поступово зробить посилання в коментарях, описах і вертикальних стрічках Shorts недоступними для натискання. Про це повідомляє The Verge.

За словами представників сервісу, це необхідно для запобігання потенційному впливу шкідливого програмного забезпечення, фішингових афер та іншого шахрайства. Натомість розробники пообіцяли впровадити нові інструменти, які пов’яжуть глядачів коротких відео з іншим контентом на YouTube «до кінця вересня».

Новий спосіб для авторів спрямовувати глядачів своїх короткометражок на інший контент YouTube, який запровадять до кінця вересня Новий спосіб для авторів спрямовувати глядачів своїх короткометражок на інший контент YouTube, який запровадять до кінця вересня

Також YouTube прибере іконки соціальних мереж з банерів каналів для вебверсії сервісу. В компанії вважають, що вони є «джерелом оманливих посилань». 

YouTube планує надати творцям новий простір у профілях каналів для розміщення помітних, клікабельних посилань на вебсайти та соціальні профілі. Їх планують почати впроваджувати на мобільних і десктопних версіях з 23 серпня.

Новий спосіб відображення посилань в профілі YouTube на мобільних пристроях Новий спосіб відображення посилань в профілі YouTube на мобільних пристроях
50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft інвестувала у французькій ШІ-стартап 2 млрд євро

Богдан Камінський 12 годин тому

Lenovo презентувала в Іспанії нові бізнес-ноутбуки з ШІ

Богдан Камінський 13 годин тому

Прозорий ноутбук від Lenovo став сенсацією MWC 2024 — фото

Богдан Камінський 14 годин тому

Як малому бізнесу ефективно реагувати на нестабільність економіки України

Даніелла Шихабутдінова 15 годин тому

«Дія» почала бета-тест документів на освіту у застосунку

Богдан Камінський 16 годин тому