Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

YouTube дозволив відповідати на коментарі за допомогою Short

Ірина Маринюк
Ірина Маринюк Редакторка стрічки новин
16 вересня 2022 2 хвилин читання

YouTube розширює свої можливості. Відтепер автори відео зможуть відповідати на коментарі до свого контенту за допомогою коротких відео, відомих як Short. Про це пише TechCrunch.

«Запропонуйте своїй аудиторії зв'язатися з вами за допомогою цієї нової функції, відповідаючи на їхні запитання у ваших Shorts, приймаючи запити на контент, реагуючи на коментарі у ваших відео та будь-що інше, що ви придумаєте», — йдеться у повідомленні компанії.

Це може бути дуже зручно для авторів відео, оскільки вони зможуть відповідати на коментарі до відео продовженням до нього. 

Як працюватиме нова функція YouTube

Автор відео повинен перейти до свого ролика чи короткого відео та відкрити розділ коментарів. Далі потрібно натиснути на відповіді на коментарі, на який потрібно відповісти, а потім натиснути кнопку «Створити коротке відео (Shorts)», щоб створити коротке відео з цим коментарем.

Ця функція вже доступна на iOS. Наразі YouTube працює над тим, щоб перенести її на Android. Компанія також тестує функцію сповіщення шанувальників, якщо автор розміщує свій коментар у Shorts.

Раніше цього року YouTube заявив, що 1,5 мільярда користувачів, які ввійшли в систему, щомісяця дивляться YouTube Shorts. 

«Такі функції, як „Відповісти на коментар за допомогою Short“, дадуть творцям більше підказок, щоб створити більше контенту. Таким чином шанувальники також отримають більше контенту, і це потенційно збільшить загальну кількість переглядів YouTube», — йдеться у повідомленні.
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Краще астрономічне фото, фонд для українських стартапів та нові функції у YouTube. Ранкова SPEKA

Олександр Тартачний 17 вересня 2022 11:15

Без реклами і лише для навчання: YouTube запустив окремий програвач

Ольга Кротовська 9 вересня 2022 17:58

«Зі мною такого не станеться» — чому ми не можемо об'єктивно оцінювати ризики і як державі правильно попереджати про страшне

Kateryna Venzhyk 3 вересня 2022 16:03

YouTube готується до запуску інтернет-магазину: продаватиме підписки на потокове відео

Ірина Маринюк 13 серпня 2022 09:10

Українські субтитри на YouTube, нові вимоги Маска до Twitter та завод Bayraktar в Україні. Ранкова SРЕКА

Олександр Тартачний 9 серпня 2022 08:21