Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Xbox підтвердила вихід деяких своїх ексклюзивів на PlayStation та Switch: деталі

Богдан Камінський
Богдан Камінський
16 лютого 2024 2 хвилин читання

У 2024 році чотири ексклюзиви Xbox перенесуть на конкуруючі платформи — PlayStation 5 та Nintendo Switch. Про це повідомили керівники ігрового підрозділу Microsoft.

Подкаст про майбутнє Xbox — відео

Голова Xbox Філ Спенсер не назвав ці проєкти. Проте він підтвердив, що Starfield та Indiana Jones залишаться консольними ексклюзивами Xbox.

За даними The Verge, цими чотирма іграми є Hi-Fi Rush, Pentiment, Sea of Thieves та Grounded.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Спенсер зазначив, що загальна стратегія Xbox не зазнає змін. Вихід деяких ігор на інших платформах може залучити більшу кількість геймерів та принести додатковий прибуток компанії.

Також Спенсер наголосив, що після покупки Activision Blizard та Bethesda компанія стала найбільшим видавцем ігор для PlayStation та Nintendo.

Ігри Activision Blizzard з'являться в Game Pass у 2024 році

Президентка Xbox Сара Бонд повідомила, що однією з перших ігор Activision Blizzard в Game Pass стане Diablo IV. Вона буде доступна передплатникам починаючи з 28 березня цього року.

Крім того, Бонд зазначила, що наразі кількість підписників Game Pass сягає 34 млн осіб. Ця цифра враховує також передплатників Game Pass Core, раніше відомого як Xbox Live Gold.

Xbox анонсує новий пристрій у 2024 році та працює над консоллю наступного покоління

Спенсер повідомив, що компанія не відмовляється від планів щодо випуску нових ігрових консолей. У святковому сезоні планується анонс чергового пристрою Xbox.

Окрім того, за словами Спенсера, вже триває робота над консоллю наступного покоління, яка матиме «найбільші технологічні удосконалення» в історії компанії.

Нещодавно в мережі з'явилися чутки про можливий вихід майже всіх ексклюзивів Xbox на PlayStation. Деякі фанати побоювалися, що це призведе до ослаблення позицій Xbox та зміцнення монополії Sony на ринку.

Раніше SPEKA писала, що Xbox перевершив Windows у структурі виручки Microsoft та став третім бізнесом компанії за розміром.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Майбутнє вже тут: огляд новинок від Samsung

Анна Старкова 11 липня 2024 14:20

Колишній топ Microsoft показав першу копію Windows 95

Олеся Дерзська 10 липня 2024 21:07

Як створити канал у Viber — алгоритм

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 20:43

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

Чому штучний інтелект майже не впливає на економіку

Олександр Тартачний 10 липня 2024 11:45