Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Хакери використовують ChatGPT для написання вірусних програм

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
10 січня 2023 2 хвилин читання

Чатбот ChatGPT може на запит користувачів писати програми-шкідники. Для цього не треба бути хакером — чатбот зробить все самостійно і напише код.

Як повідомляє Arstechnica, дослідники компанії Check Point Research заявляють, що для кіберзлочинців відкрилася безліч можливостей при використанні штучного інтелекту. На форумах для хакерів знайшлися повідомлення про перші вдалі спроби створити за допомогою ChatGPT хакерські інструменти.

Наприклад, одна з програм була написана мовою Python і при належній обкатці її швидко можна перетворити на «вимагача». Програма може зашифрувати усі файли на комп'ютері жертви та вимагати плату за розшифровку.

В іншому прикладі більш розвинений хакер виклав на форумі в даркнеті приклад коду, написаного ChatGPT, який робить приховане завантаження на сервер клієнта. Непомітно підключившись до сервера, кіберзлочинець отримує повний доступ до даних жертви.

Також спеціалістам із Check Point вдалося за допомогою ChatGPT отримати цілий розсип інструментів: скрипти для сканування портів, доступ до Reverse Shell і навіть можливість скомпілювати код у файл Windows, що виконується.

Раніше SPEKA повідомляла, що, через занепокоєння вчителів щодо негативного впливу на навчання учнів та точності контенту, доступ до ChatGPT обмежили у мережах і на пристроях державних шкіл Нью-Йорка.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Мільйон DDoS-атак та рекордне 29-денне протистояння: як атакували росію на кіберфронті

Владислав Миронович 1 хвилину тому

«Львівобленерго» знову атакували хакери

Руслан Сорока 20 хвилин тому

Штучний інтелект Microsoft, який допомагає писати код, звинувачують у порушенні авторських прав

Руслан Сорока 22 години тому

Українська IT-армія зламала «Газпром»

Руслан Сорока 23 години тому

Українські хакери зламали бази даних іранського мобільного оператора

Oleksiy Gvozdyk 29 січня 2023 17:05