Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Департамент освіти Нью-Йорка блокує ChatGPT на шкільних пристроях

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
5 січня 2023 2 хвилин читання

Через занепокоєння вчителів щодо негативного впливу на навчання учнів та точності контенту доступ до ChatGPT обмежили у мережах і на пристроях державних шкіл Нью-Йорка.

У вівторок офіційні особи підтвердили, що студенти та вчителі Нью-Йорка більше не можуть отримати доступ до ChatGPT (нового чатбота на основі штучного інтелекту, який створює надто переконливий і реалістичний текст) на пристроях відділу освіти чи в інтернет-мережах, повідомляє Chalkbeat.

Управління освіти заблокувало доступ до програми, посилаючись на «негативний вплив на навчання і занепокоєння щодо безпеки та точності контенту». Здатність чатбота створювати ідеальні відповіді та підказки, що охоплюють широкий спектр тем, викликала побоювання серед деяких шкіл і викладачів, що їхні письмові завдання незабаром можуть застаріти і що програма може сприяти шахрайству та плагіату.

Деякі школи можуть запитувати доступ до сайту, якщо вони планують вивчати технологію чатбота, сказав представник департаменту.

Програма, створена організацією OpenAI, використовує машинне навчання, щоб створювати власні відповіді на конкретні підказки. Він може отримувати та компілювати історичні факти, писати певними стилями та наводити переконливі логічні аргументи — і все це з майже ідеальною граматикою (якщо користувач не дає підказку додати граматичні помилки).

Нагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що нова хвиля чатботів, як-от ChatGPT, використовує штучний інтелект, який може винайти або навіть замінити традиційну пошукову систему в інтернеті.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Алібаба створив Tongyi Tingwu — власний аналог ChatGPT

Артем Житкевич 3 години тому

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 10 годин тому

OpenAI виділив $1 млн на гранти з кібербезпеки

Кіра Іванова 1 червня 2023 21:13

Офіційний застосунок ChatGPT тепер в українському App Store

Артем Житкевич 1 червня 2023 14:58

Чому ШІ не забере вашу роботу і як він вплине на економіку — аналіз The Economist

Олександр Тартачний 1 червня 2023 08:30