Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

X подала до суду на Media Matters через аналіз антисемітизму на платформі

Богдан Камінський
Богдан Камінський
21 листопада 2023 2 хвилин читання

Соціальна мережа X (колишній Twitter) подала до суду на Media Matters, яка звинуватила платформу у розміщенні реклами брендів поруч з антисемітським контентом.

Про це пише BBC.

У позові стверджується, що Media Matters «свідомо і зловмисно» виготовила зображення, що демонструють пости рекламодавців поруч з неонацистським і біло-націоналістичним маргінальним контентом. Потім організація виставила все таким чином, ніби типові користувачі X постійно стикаються з цим.

Media Matters розробила ці образи та відповідну медіастратегію, щоб витіснити рекламодавців з платформи й знищити X Corp.
X Corp.

У позові також стверджується, що рекламу Comcast, Oracle та IBM із ненависницьким контентом бачили лише представники Media Matters, а не пересічні користувачі мережі.

Тим часом генеральна прокуратура Техасу розпочала власне розслідування діяльності Media Matters щодо можливого шахрайства та обмеження свободи слова.

Що відомо про Media Matters

Media Matters — прогресивна некомерційна організація, заснована у 2004 році в США. Вона відома гострою критикою консервативних ЗМІ та коментаторів за поширення дезінформації.

17 листопада Media Matters випустила звіт, у якому стверджує, що реклама великих брендів на платформі з’являється поруч з антисемітським контентом. Після публікації низка компаній на кшталт Apple та Disney зняли свої оголошення з X.

Президент Media Matters Анджело Карузоне впевнений, що організація переможе у суді. За його словами, своїми діями Маск лише підтвердив висновки звіту.

Також Карузоне називав мільярдера «задиракою», а не захисником свободи слова.

Раніше SPEKA писала, що рекламодавці закликали CEO X Лінду Яккаріно піти у відставку на тлі антисемітського скандалу, але вона не погодилась.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Соцмережа X дозволила користувачам ділитися дописами спільноти з усіма підписниками

Юлія Мирська 19 годин тому

Meta випустила генератор зображень зі штучним інтелектом Imagine with Meta

Богдан Камінський 6 грудня 2023 19:35

Facebook та Instagram звинуватили у створенні «ринку збуту» для ґвалтівників дітей

Богдан Камінський 6 грудня 2023 19:11

Тейлор Свіфт стала Людиною року-2023 за версією TIME

Богдан Камінський 6 грудня 2023 17:37

Сторінка про ChatGPT стала найпопулярнішою в «Вікіпедії»

Богдан Камінський 6 грудня 2023 16:44