Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Work.ua припинила співпрацю ще з 200 компаніями, що досі працюють у рф

Богдан Камінський
Богдан Камінський
31 серпня 2023 3 хвилин читання

Онлайн-портал з пошуку роботи Work.ua припинив розміщувати вакансії понад 200 компаній, які досі працюють на ринку рф. Також сервіс розірвав партнерство з цими брендами.

Список великих брендів, з якими Work.ua припинив співпрацю Список великих брендів, з якими Work.ua припинив співпрацю

Зокрема, у санкційний список потрапили Xiaomi, Samsung та Dahua. За даними НАЗК та проєкту Leave Russia від Київської школи економіки, вони досі працюють на військовий потенціал ворожої країни.

Work.ua також закликає працівників цих фірм звільнитися та знайти іншу роботу в компаніях, які підтримують Україну. За даними сервісу, наразі роботодавці розмістили понад 100 тис. вакансій на платформі.

Ви точно знайдете своє місце в гідній компанії, яка не торгує людяністю
Work.ua

Чому Work.ua додав  Xiaomi, Samsung та Dahua до санкційного списку

За даними проєкту Leave Russia, Xiaomi повідомляла про призупинення діяльності у рф. Проте вже у липні 2022 компанія та її суббренд POCO разом займали 42% російського ринку смартфонів та вийшли на перше місце за обсягом продажів.

Згодом НАЗК внесла Xiaomi до переліку міжнародних спонсорів війни, але фірма виступила категорично проти звинувачень, та заявила про підтримку «миру у всьому світі».

Dahua також збиралася призупинити продажі в росії, однак не дотрималась обіцянки. Компанія все ще надає послуги у країні-агресорці. 

Samsung Electronics дійсно призупинила всі поставки в росію. Але в москві продовжує роботу науково-дослідний центр. Також компанія продовжує співпрацювати з державними науковими установами.

У вересні 2022 року в ЗМІ з’явилась інформація, що Samsung розглядає можливість повернення на російський ринок через погрози кремля заборонити техніку компанії в країні, оскільки вони відмовляються продавати свої заводи в калузькій і московській області.

Work.ua  закликає великий український бізнес приєднатися до бойкоту

Платформа закликала не виправдовувати бренди підсанкційні бренди, посилаючись на складність процедури виходу з російського ринку. Як успішні кейси, що вже розірвали зв’язки з країною-агресоркою, Work.ua назвали Apple, EPAM, Airbnb, Netflix та інші.

Також платформа закликала великі мережі супермаркетів маркувати продукцію компаній, які досі працюють у рф.

Ми маємо право знати, продукцію якого бренду купуємо, а торговельні мережі можуть допомогти відрізняти товари компаній-співучасників терору
Work.ua
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кріштіану Роналду загрожує позов на $1 млрд через рекламу Binance

Богдан Камінський 10 годин тому

Google Maps змінив кольори, засмутивши користувачів та колишню дизайнерку сервісу

Богдан Камінський 11 годин тому

Топ 4 тренди розвитку телеком-компаній у 2024 році — прогноз Асоціації IT Ukraine

Богдан Камінський 12 годин тому

Тенденції маркетингових комунікацій 2023 — дослідження ВРК

Богдан Камінський 13 годин тому

Як 1 хвилину перекласти документи у Дії на англійську

Максим Красіков 13 годин тому