Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Samsung запускає платформу Samsung Food для планування раціону та доставки їжі

Артем Житкевич
Артем Житкевич
30 серпня 2023 2 хвилин читання

Samsung представила свою нову платформу для планування та приготування їжі — Samsung Food, повідомляє TechCrunch.

Можливості платформи Samsung Food

Samsung Food має більше 160 тисяч рецептів на восьми мовах, включаючи англійську, іспанську, корейську, німецьку, французьку та італійську. Користувачі можуть шукати рецепти за різними критеріями, створювати списки покупок, планувати своє харчування на тиждень або місяць.

Однією з переваг Samsung Food є можливість зберігати рецепти і додавати інгредієнти до списку покупок одним кліком. У деяких регіонах платформа інтегрована з інтернет-магазинами, що дозволяє легко замовляти необхідні продукти.

Крім того, Samsung Food доступна на холодильниках Samsung з лінійки Bespoke, які мають сенсорний екран і підключення до інтернету. Таким чином, користувачі можуть переглядати рецепти прямо на своїх холодильниках.

Плани подальшого розвитку платформи Samsung Food

Компанія хоче краще інтегрувати свою техніку з лінійки Bespoke, таку як мікрохвильовки та духовки, з Samsung Food, щоб спростити і поліпшити процес приготування їжі. Наприклад, застосунок може допомогти користувачам встановлювати таймери, підігрівати духовки або змінювати налаштування приготування для побутової техніки Samsung.

Компанія також ввела функції персоналізації через “Food AI”. За допомогою цього інструменту користувачі можуть адаптувати рецепти під свої уподобання або дієтичні вимоги. Наприклад, можна зробити рецепт веганським або вегетаріанським, збалансувати харчову цінність за допомогою заміни інгредієнтів.

Samsung також планує інтегрувати свою платформу з Samsung Health до кінця року, щоб краще контролювати харчування та дотримання дієти для користувачів.

У 2024 році Samsung хоче додати до Samsung Food “Vision AI”, який буде визначати продукти за допомогою камери телефону та показувати їх харчову цінність.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
2
Прокоментувати
Tommy Vercetti 04.09.2023, 12:13
Це, звісно, добре, але на мою думку, то краще самому планувати раціон. Головне - це живитись здоровою їжею. Я нещодавно читав статтю на https://ecovill.com.ua/ru/suhe-kokosove-moloko-korist-shkoda/ і начав вживати його майже кожен день і вам рекомендую
Tommy Vercetti 04.09.2023, 12:13
Це, звісно, добре, але на мою думку, то краще самому планувати раціон. Головне - це живитись здоровою їжею. Я нещодавно читав статтю на <a href="https://ecovill.com.ua/ru/suhe-kokosove-moloko-korist-shkoda/">https://ecovill.com.ua/ru/suhe-kokosove-moloko-korist-shkoda/</a> і начав вживати його майже кожен день і вам рекомендую
Інші матеріали

Samsung 18-й рік поспіль став найбільшим виробником телевізорів у світі

Артем Житкевич 23 лютого 2024 07:00

Samsung продав весь пакет акцій компанії ASML

Юлія Мирська 22 лютого 2024 10:07

Samsung додасть Galaxy AI на розумний годинник та інші пристрої

Артем Житкевич 21 лютого 2024 23:09

Samsung розширить аудіоможливості смартфонів, планшетів та телевізорів

Артем Житкевич 21 лютого 2024 07:00

Гнучкі дисплеї Samsung провалили тест на надійність Apple

Артем Житкевич 19 лютого 2024 21:54