Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Голова Samsung зустрівся з керівниками Meta, Qualcomm та Amazon для співпраці у сфері ШІ та чипів

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
14 червня 2024 2 хвилин читання

Samsung Electronics заявив, що Джей Ю. Лі провів зустрічі з керівниками Meta, Qualcomm та Amazon з темою обговорення можливостей співпраці у сферах штучного інтелекту, хмарних сервісів та чипів.

Про це повідомляє Reuters.

Марк Цукерберг, генеральний директор Meta, провів зустріч з очільником Samsung Джей Ю. Лі і в ході зустрічі вони обговорили різноманітні теми, включаючи штучний інтелект, віртуальну та доповнену реальність. Крім того, Лі зустрівся з генеральним директором Amazon Енді Джассі та генеральним директором Qualcomm Кріштіано Амоном. Обговорення зосередилися на співпраці в галузі напівпровідників, зокрема чипів пам'яті для центрів обробки даних Amazon, хмарних сервісів та контрактного виробництва чипів для мобільних процесорів Qualcomm.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Samsung планує провести загальнокорпоративну стратегічну зустріч наприкінці червня, на якій буде розглянуто обговорення Лі щодо співпраці з трьома американськими фірмами. Візит Лі до Сполучених Штатів триватиме два тижні.

Samsung втратила деякі позиції у порівнянні з конкурентами у сфері чипів, особливо високотехнологічної пам'яті для ШІ. Нещодавно призначений керівник напівпровідникового підрозділу компанії закликав персонал об'єднати зусилля для подолання існуючих викликів.

Amazon є ключовим клієнтом Samsung для чипів, і дві компанії співпрацюють у різних сферах, зокрема, в телебаченні, мобільних пристроях. Високоякісні смартфони Samsung використовують мобільні процесори Qualcomm Snapdragon, і компанії розширили своє партнерство до ПК з підтримкою штучного інтелекту.

Meta також є клієнтом Samsung для чипів і працювала з компанією над створенням гарнітури Gear VR та складних смартфонів.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Майбутнє вже тут: огляд новинок від Samsung

Анна Старкова 11 липня 2024 14:20

TSMC досягає рекордної ринкової вартості завдяки попиту на ШІ

Вікторія Рудзінська 11 липня 2024 11:58

Samsung презентував нові гаджети на Galaxy Unpacked в Парижі — відео

Олеся Дерзська 10 липня 2024 20:06

Samsung Galaxy Unpacked 2024: чого очікувати на презентації

Сергій Коноплицький 9 липня 2024 14:22

Samsung очікує на 13-кратне збільшення прибутку завдяки зростанню попиту на чипи ШІ

Вікторія Рудзінська 5 липня 2024 07:09