Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Власники Model 3 люблять свої Tesla, але не Ілона Маска — опитування

Богдан Камінський
Богдан Камінський
31 липня 2023 2 хвилин читання

Власники Tesla Model 3 задоволені своїми автомобілями, але розчаровані генеральним директором компанії Ілоном Маском. Про це свідчить останнє опитування, яке провела агенція Bloomberg.

В дослідженні взяли участь 5000 власників Model 3. Їм ставили низку запитань про їхні автомобілі, погляди на Tesla й Маска загалом. Це є продовженням аналогічного проєкту 2019 року, що дає змогу відстежити зміни настроїв з плином часу.

Переважна більшість респондентів повністю згодні з тим, що Model 3 приємно керувати. За їхніми словами, електрокар виявився надійнішим за попередні автомобілі, якими вони володіли. 

Більшість власників стверджують, що більше ніколи не куплять автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Майже три чверті опитаних заявили, що розглядають Tesla як свою наступну покупку, причому найпопулярнішою відповіддю є Cybertruck.

Також більшість клієнтів вважають, що функція Full Self-Driving варта своїх грошей. Однак думки щодо надійності функцій безпілотника виявились більш неоднозначними.

Рівень схвалення дій Ілона Маска падає

Найбільш різкою зміною думки стало падіння схвалення Маска. Респонденти погодились, що йому слід припинити писати твіти та триматися якомога далі від політики.

Графік, що показує падіння схвалення Ілона Маска серед власників автомобілів Tesla. Графік, що показує падіння схвалення Ілона Маска серед власників автомобілів Tesla.

Люди особливо насторожено ставилися до його купівлі Twitter (який зараз відомий як X). На думку більшості, це «відволікло» його від роботи в Tesla. 

Однією з причин продажу свого автомобіля та переходу на інший бренд більшість респондентів вказали як причину «несхвалення Ілона Маска».

Як настрої Маска контрастують з тим, чи купили б клієнти іншу Tesla.  Як настрої Маска контрастують з тим, чи купили б клієнти іншу Tesla. 

Найбільш негативно ставляться до Маска прихильники Демократичної партії США, тоді як електорат Дональда Трампа більш прихильний до нього.

Попри падіння настроїв, респонденти в середньому погодилися, що він саме та людина, яка має очолити Tesla.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Українська бронетехніка» отримала 32,4 млрд грн виторгу

Максим Красіков 22 години тому

Концерн «Антонов» став акціонерним товариством

Максим Красіков 23 години тому

Армія рф хоче захопити Часів Яр до 9 травня: Сирський

Максим Красіков 14 квітня 2024 12:30

Іран уперше атакував Ізраїль

Максим Красіков 14 квітня 2024 11:16

Walmart встановить роботизовані навантажувачі у своїх розподільчих центрах

Богдан Камінський 14 квітня 2024 08:30