Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Каліфорнії відкрили передзамовлення на літальні електромобілі

Юлія Мирська
Юлія Мирська
3 липня 2023 2 хвилин читання

Повністю електричний літальний автомобіль, ціна якого становить приблизно $300 тис., отримав дозвіл на випробування на дорозі та у повітрі, повідомляє Insider.

Каліфорнійський автовиробник Alef Aeronautics оголосив, що отримав спеціальний сертифікат льотної придатності для Model A від Федерального управління цивільної авіації США (FAA). 

«Цей крок дозволяє нам наблизитися до того, щоб забезпечити людям екологічно чисті та швидкі поїздки на роботу, заощаджуючи людям та компаніям години щотижня. Це маленький крок для літаків, але гігантський крок для автомобілів»
Джим Духовни, директор компанії Alef Aeronautics

Через нові правила, які затвердило FAA, пов’язані з унікальними можливостями літальних автомобілів, компанія Alef Aeronautics повідомила, що її сертифікація обмежує місця і цілі, з якими дозволено здійснювати польоти.

Компанія планує створити перший літальний автомобіль, який міг би переміщатися як по землі, так і у повітрі. Його розробили з урахуванням наявної міської інфраструктури для руху та паркування.

Автомобіль може злітати вертикально або горизонтально і розрахований на перевезення до двох пасажирів. Він зможе подолати 322 км по землі і до 177 км у повітрі на одному заряді.

Покупці можуть внести передплату $150, щоб приєднатися до загальної черги, або $1500, щоб отримати пріоритетний доступ, коли почнеться постачання.

Також директор компанії Alef Aeronautics заявив, що перші постачання літальних електромобілів плануються до 2025 року.

Зображення літального електромобіля Model A від каліфорнійського автовиробника Alef Aeronautics Зображення літального електромобіля Model A від каліфорнійського автовиробника Alef Aeronautics
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Автономна капсула Swift Pod може перевозити пасажирів, поки вони сплять

Владислав Паливода 8 квітня 2024 09:29

Сан-Хосе застосовує штучний інтелект для виявлення таборів безхатьків

Богдан Камінський 31 березня 2024 09:30

Поліція припинить приклеювати голови Лего до обличчя підозрюваних після звернення Lego

Богдан Камінський 27 березня 2024 19:11

В Каліфорнії поліція почала закривати обличчя злочинців емоджі Lego

Богдан Камінський 21 березня 2024 19:54

Техномільярдери побудують у Каліфорнії місто без місцевого уряду

Богдан Камінський 14 лютого 2024 15:17