Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

В атмосфері Землі після запуску ракети Ілона Маска зʼявилася дивна спіраль

Олена Черкасець
Олена Черкасець
16 березня 2024 3 хвилин читання

Фотографи з Ісландії та Норвегії зафіксували дивне аномальне явище, що мало моторошний вигляд і нагадувало спіральну галактику або корабель інопланетян. 

Про це повідомляє Daily Mail.

Що відомо про загадкові таємничі спіралі 

Об'єкт у вигляді синьої спіралі, який раптово виник, потім так само швидко зник.

У небі Ісландії та Норвегії зафіксували дивне аномальне явище, схоже на корабель інопланетян У небі Ісландії та Норвегії зафіксували дивне аномальне явище, схоже на корабель інопланетян

Таємнича спіраль на небі має просте пояснення. Вона утворилася внаслідок запуску ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX, власником якої є Ілон Маск.

Як стверджують дослідники, після того, як ракета завершила місію, вона активізувала двигуни і викинула зайве паливо під час приводнення в Тихий океан. 

Паливо замерзло й кристалізувалося у формі спіралі, яку потім освітило Сонце. Оскільки щабель ракети обертався, утворилася спіраль із замерзлих частинок палива.

Таємничим обʼєктом виявилося кристалізоване паливо ракети, яке освітило Сонце Таємничим обʼєктом виявилося кристалізоване паливо ракети, яке освітило Сонце

Таке явище було добре видно на півночі Європи через те, що ракета опускалася над Північним Льодовитим океаном.

Під час запуску ракета доставила на навколоземну орбіту 53 невеликі супутники.

Що відомо про появу таємничих явищ після запуску ракет Ілона Маска

Насправді, ракети компанії SpaceX не вперше створюють у нічному небі об'єкти, що нагадують спіральні галактики або НЛО. Таких випадків відомо кілька. Експерти стверджують, що це звичайний результат запусків ракет Маска.

У січні 2023 року після запуску супутника блакитна спіраль з'явилася над Маунакеа на Гаваях. Вона змінювала свою форму і з маленької точки перетворилася на спіраль, яка поступово зникала. Це явище зафіксували на камеру телескопа Subaru.

У червні 2022 року інша блакитна спіраль, яка рухалася небом Нової Зеландії, спантеличила глядачів, які вважали, що це може бути об'єктом інопланетян. 

Спіральний стовп газу освітив небо над Нельсоном, містом на краю Південного острова Нової Зеландії, і пройшов 466 миль (750 км) на південь до острова Стюарт. 

За даними spaceweather.com, ці спіралі є «звичайним побічним продуктом» операцій SpaceX і є звичайним видовищем над Тихим океаном. 

 Подібні спіралі є наслідком запуску операцій SpaceX і є звичайним видовищем над Тихим океаном  Подібні спіралі є наслідком запуску операцій SpaceX і є звичайним видовищем над Тихим океаном


50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Пентагон та Маск продовжили угоду щодо Starlink в Україні ще на пів року

Кіра Іванова 7 годин тому

На Ілона Маска позиваються через сексуальні домагання

Олеся Дерзська 21 годину тому

Акціонери Tesla проголосували за $56 млрд виплат Маску

Кіра Іванова 13 червня 2024 08:35

X робить лайки приватними для користувачів платформи

Вікторія Рудзінська 12 червня 2024 21:38

Ілон Маск хоче створити власний смартфон Grok

Владислав Паливода 12 червня 2024 13:56