Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Укрзалізниця продаватиме квитки до Польщі тільки після верифікації у «Дія.Підпис»

Богдан Камінський
Богдан Камінський
8 листопада 2023 2 хвилин читання

АТ «Укрзалізниця» впровадила в офіційний застосунок функцію верифікації користувачів за допомогою «Дія.Підпис», щоб протидіяти перекупам квитків на міжнародні рейси.

Відтепер купити проїзний документ через застосунок на поїзд №67/68 Київ — Варшава можуть лише ті користувачі, які підтвердили акаунт через «Дію». Також верифіковані користувачі зможуть в один клік повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси.

Укрзалізниця продаватиме квитки на міжнародні рейси після верифікації у «Дія.Підпис» Укрзалізниця продаватиме квитки на міжнародні рейси після верифікації у «Дія.Підпис»
Інтеграція із застосунком Укрзалізниці допоможе зробити сервіс ще зручнішим та продовжити боротьбу з перекупами. Якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки, після перевірки його заблокують
Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації

Чому Укрзалізниця скасувала повернення квитків на міжнародні рейси

Після початку повномасштабного вторгнення Укрзалізниця зіткнулася з проблемою перекуплення квитків на міжнародні рейси, зокрема, до Польщі. Щоб запобігти цьому, перевізник призупинив послугу повернення квитків через застосунок.

За словами голови правління Укрзалізниці Євгена Лященка, цей крок дав хороший результат, але додав незручностей для сумлінних користувачів.

Верифікація акаунта через «Дія.Підпис» ставатиме доступною користувачам з усіма пристроями поступово, після оновлення застосунку.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков 25 травня 2024 15:30

Уряд запровадив 25%-й прибуток для виробників боєприпасів

Максим Красіков 25 травня 2024 14:00

Графіки відключень електроенергії на 25 травня 2024 року

Максим Красіков 25 травня 2024 12:30

Війська рф втратили 500 тис. солдатів — Генштаб ЗСУ

Максим Красіков 25 травня 2024 11:01

Електротранспорт: актуально як ніколи!

Анна Старкова 21 травня 2024 12:45