Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

«Укрпошта» створила 12 аудіолистівок з голосами сучасних героїв України

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
16 травня 2023 2 хвилин читання

«Укрпошта» створила аудіолистівки, на яких записані 14 історій сучасних героїв їхніми ж голосами, в рамках проєкту «Борітеся — вже поборюєте».  

На записах — історії бійців, волонтерів, музикантів, журналістів та працівників критичної інфраструктури, розповіли в «Укрпошті».

На листівках є QR-коди, які приведуть з зображення до аудіоісторії героя чи героїні. Серед них — командир полку «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко, волонтерка Тата Кеплер, бійчиня Катерина «Пташка» Поліщук, блогер Ігор Лаченков, військовий Олександр Будько з позивним «Терен», пілот-винищувач Вадим Ворошилов «Karaya» та інші. 

Аудіолистівки з голосами сучасних героїв України створили в «Укрпошті» Аудіолистівки з голосами сучасних героїв України створили в «Укрпошті»
«Також ви почуєте голоси людей, які рятують життя, відновлюють електромережі та дорожній рух, надають поштові та перевізні послуги»,
додали в «Укрпошті».

Для створення листівок «Укрпошти» запросили 12 ілюстраторів — кожен з них відтворив у власному стилі візуальні образи людей та історій. Наприклад, листівку з Денисом Прокопенком намалювала та озвучила його дружина Катерина.

Придбати «Листівки Героїв» можна в центральних відділеннях «Укрпошти» та онлайн. Вартість однієї листівки — 40 грн. Весь прибуток компанія передасть на дрони для Збройних сил України.

Раніше SPEKA розповідала, що «Укрпошта» запустила в обіг пасхальні марки з писанками. На марках зображені писанки, розмальовані за традиціями різних регіонів України, як-от Івано-Франківщини, Вінничини й Гуцульщини. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

«Укрпошта» випустить марки з Patriots, Leopard 2 та Bradleys

Юлія Мирська 6 годин тому

«Укрпошта» здешевила міжнародну доставку

Юлія Мирська 4 вересня 2023 12:13

Vodafone обрав дизайн марки до 30-річчя мобільного зв’язку в Україні

Юлія Мирська 31 серпня 2023 13:24

Фестиваль Faine Misto можна безплатно подивитись 28-30 липня на MEGOGO

Богдан Камінський 26 липня 2023 17:52

Vodafone випустить поштову марку до 30-річчя мобільного зв’язку в Україні

Богдан Камінський 26 липня 2023 13:56