Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ukrainian TechComms Days 2024 — починається зворотний відлік!

Спекотне промо
Спекотне промо
13 червня 2024 4 хвилин читання
Зображення надане партнером   Зображення надане партнером  

IT Ukraine Association запрошує вас на першу в Україні конференцію, присвячену PR та комунікаціям, маркетингу, SMM та медіа у сфері IT. Захід, що відбудеться вже наступного тижня, 20-21 червня, складається з Side Event (20 червня) та основної UTCD-конференції (21 червня). Протягом двох днів ви матимете унікальну можливість долучитися до мережі професіоналів, обмінятися ідеями та отримати нові інсайти для успішного ведення комунікацій у технологічному бізнесі.

В основний день конференції (21 червня) на вас чекає безліч дискусійних панелей, серед яких:

  • «Хто насправді просуває техбренд України?» — розкаже Ігор Полич, CEO, Devlight; Марина Дадінова, заступниця голови Brand Ukraine, керівниця програмного напряму.
  • «Топвиклики 2024 року в техіндустрії — комунікації та маркетинг» — Сергій Коноплицький, головний редактор SPEKA; Олена Ліснича, Performance Marketing Lead в EPAM Anywhere; Юлія Жулій, Head of PR, NovaPay.

Підписуйтеся на наші соцмережі

  • «ШІ у комунікаціях та маркетингу» — висвітлить Стас Юрасов (модератор), CEO dev.ua; Анна Булах, голова з етики та партнерств у Respeecher; Діана Хрущова, менеджерка напряму AI у Міністерстві цифрової трансформації; Марія Лисиця, SMM&PR менеджерка OLX Україна та Центральна Азія; Владислав Ткачук, Marketing Director, GlobalLogic.

Та практичні кейс-стаді, зокрема:

  • «Креативність у тренді» — Костя Шнайдер, Chief Creative Director, Publicis Groupe Ukraine and Czech Republic, Saatchi & Saatchi Ukraine.
  • «Побудова відносин із міжнародними медіа: як знайти win-win підхід?» — Валерія Круцьких, Jr. Partner та PR-директорка SLOVA Tech PR.
  • «Як пояснити цінність IT-продукту за 5 секунд. Інфографіка та візуалізація як інструмент комунікації та побудови довіри» — Станіслав Шум, засновник та CEO Top Lead.

У межах Side Event (20 червня) відбудуться:

  • «Інтерв»ю навпаки», де ви зможете розпитати редакторів, які саме теми про ІТ-індустрію їх цікавлять, що треба вкладати у пітчинг і як побудувати довгострокові відносини із журналістами. Спікери: Марк Поллок, PR спеціаліст.

Intellias, Ася Гарбузова, Lead редакторка DOU, Валентина Дудко, редакторка вертикалі «Стартапи» Forbes Ukraine, Вікторія Бутенко, продюсерка CNN в Україні, Віра Ворон, керівниця MC.today, ITC.ua, Highload та комунікаційної агенції Creators Communications.

  • «Мобільні застосунки та споживач: як стати брендом у телефоні кожного українця»  кейс-стаді від Ігоря Полича, CEO Devlight.
  • «Тренди й виклики соціальних мереж. Як убезпечити бізнес та себе?» — дискусійна панель з Оксаною Кононовою, CEO сервісу медіааналітики та моніторингу згадок у ЗМІ LOOQME, Максимом Саваневським, CEO PlusOne Social Impact, Оксаною Мороз, засновницею волонтерської ініціативи «Як не стати овочем», авторкою і ведучою радіо-/телепрограм з інфогігієни.
  • «Чи варто бізнесу йти у ТіkТоk?» — кейс-стаді від Маші Лаврової, TikTok-продюсерки у Kyiv Independent.

Приєднуйся до заходу, що стимулює трансформацію ринку IT-комунікацій в Україні! З нетерпінням чекаємо на зустріч вже наступного тижня!

Ukrainian TechComms Days 2024 організовано IТ Ukraine Association. Bank partner — UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Automotive partner — Mercedes-Benz Ukraine. Gold partner — Devlight. Silver partners — Epam Ukraine, iSpace, Logitech, Top Lead. Partners — конгресно-виставковий центр Parkovy, YouControl, YouScan. Charity partner — благодійний фонд «Твоя опора».  Gift partner — Gifty. General media partners — MC.today та Looqme. Heath partner — «Дніпролаб». Water partner — «Трускавецька». Cocktail partner — Jack Daniel’s. Fruit partner — Mandarinki. Juice partner — Galicia. Ice Cream partner — «Три ведмеді».

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
Інші матеріали

Майбутнє вже тут: огляд новинок від Samsung

Анна Старкова 11 липня 2024 14:20

Як створити канал у Viber — алгоритм

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 20:43

Революція у веб-дизайні: 5 сайтів, створених за допомогою штучного інтелекту

Oleksii Udovenko 10 липня 2024 19:35

У Києві відбудеться конференція «Навігатори інновацій. Змінюй правила гри»

Ольга Топольська 3 липня 2024 15:50

Mastodon додав зручну функцію для підписки на журналістів

Владислав Паливода 3 липня 2024 10:12