Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У застосунок «Повітряна тривога» інтегрували техніки психологічної самодопомоги

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
11 червня 2024 2 хвилин читання

Застосунок «Повітряна тривога» отримав нові функції, що допомагають стабілізувати емоційний стан під час стресових ситуацій. 

Про це повідомляє Ajax Systems.

Техніки психологічної самодопомоги, розроблені в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, стали доступні користувачам завдяки співпраці з Координаційним центром з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України.

Тепер користувачі застосунку «Повітряна тривога» разом з повідомленням про відбій тривоги отримуватимуть питання «Ти як?». Натиснувши на це повідомлення, відкривається підрозділ «Аптечка психологічної самодопомоги», де представлені спеціальні вправи та поради для дорослих, дітей та ветеранів, які допоможуть стабілізувати емоційний стан під час повітряної тривоги, вибухів чи інших стресових ситуацій.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Оксана Збітнєва
Керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України

«Коли лунають сирени чи вибухи, рівень стресу зашкалює. Тому такі матеріали, як допомогти собі, дитині чи людині поруч у бомбосховищі, мають бути завжди під рукою».

Степан Танасійчук
Засновник IT-компанії Stfalcon та автор ідеї проєкту «Повітряна тривога»

«На жаль, наш застосунок став одним з факторів тривожності у повсякденному житті українців. Тож ми почали задумуватися про варіанти зниження цього негативного впливу, щоб підтримати ментальне здоров'я нації. Додавання технік самодопомоги — один з перших кроків в цьому напрямку».

Користувачі можуть переглянути техніки самодопомоги в розділі «Корисне» внизу екрану застосунку, обравши одну з тем та натиснувши «Детальніше» для отримання методички. Окрім порад про ментальне здоров’я, у цьому розділі також є посилання на ігровий симулятор LifesaverSIM, що дає змогу навчитися домедичної допомоги й тактичної медицини.

Оновлення застосунку поступово ставатиме доступним всім користувачам iOS та Android. Якщо застосунок не оновився автоматично, рекомендується оновити його вручну або встановити повторно.

Застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 26 млн разів, і він активно використовується більш ніж 6 млн користувачів. Застосунок інформує про небезпеки в Україні, включаючи ракетні удари, артилерійські обстріли, радіаційну та хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від ОВА та Цивільного Захисту України.

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

По «Охматдиту» ворог ударив Х-101 — СБУ

Олеся Дерзська 8 липня 2024 17:05

Користувачі Х у новому флешмобі розповідають, чому ненавидять росіян

Олеся Дерзська 21 червня 2024 20:06

Пошуково-рятувальні собаки з України беруть участь у Чемпіонаті світу

Вікторія Рудзінська 12 червня 2024 17:09

Україна пережила один із найскладніших днів з електропостачанням за останній час

Вікторія Рудзінська 4 червня 2024 20:35

Польська інформагенція PAP зазнала кібератаки — з’явилось хибне повідомлення про мобілізацію

Олеся Дерзська 31 травня 2024 20:39