Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Каліфорнії запустили виробництво електричних тракторів зі штучним інтелектом

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
2 грудня 2022 2 хвилин читання

Каліфорнійський стартап Monarch Tractor починає виробництво перших розумних тракторів MK-V, які можуть виконувати сільськогосподарські роботи без водія.

У компанії Monarch Tractor, яка виробляє електричні інтелектуальні трактори, повідомляють, що перші сільськогосподарські транспортні засоби зі штучним інтелектом, які отримали назву MK-V, сходять з конвеєра. Це перший продукт стартапу з Лівермора, штат Каліфорнія, який використовує платформу штучного інтелекту Jetson edge від Nvidia для виконання сільськогосподарських робіт з водієм за кермом або без нього, пише The Verge.

«NVIDIA Jetson дозволяє MK-V запускати програми штучного інтелекту в режимі реального часу з низькою затримкою, водночас зберігаючи енергію для довшого терміну служби батареї та подовженого часу роботи», — сказав генеральний директор Monarch Tractor Правін Пенметса.

Кожен MK-V використовує шість системних модулів Jetson Xavier NX, які дають змогу переміщатися по полях, використовуючи лише камери, що, за словами Пенметси, має вирішальне значення для безпеки, оскільки сільськогосподарське середовище може не мати сигналів GPS. Візуальне середовище забезпечується двома 3D-камерами та шістьма стандартними.

Перші шість тракторів MK-V «Founder Series» дістануться виноробній та алкогольній корпорації Constellation Brands.

Monarch Tractor залучив $61 млн під час інвестиційного раунду серії B у 2021 році і відтоді залучив понад $110 млн. Компанія також співпрацювала з заводом Foxconn, який виробляє більшість iPhone для Apple. Разом компанії будують MK-V на колишньому заводі GM у Лордстауні, штат Огайо.

Нагадаємо, що після п'яти років очікування нові електричні вантажівки Semi від Tesla вийшли з виробництва. Перший офіційний серійний автомобіль дістався компанії Pepsi. Загалом виробник напоїв замовив 100 автомобілів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Realtek презентувала пристрої з WI-FI 7 на виставці Computex 2023

Артем Житкевич 1 годину тому

В США вперше у світі зробили рентген-знимок атома

Артем Житкевич 3 години тому

“Дрон, керований ШІ, намагався вбити оператора”: що відбулось насправді

Ганна Гілова 3 години тому

Що треба знати про масштабування бізнесу в Україні. Кейс Uklon

Ivan Chornohor 7 годин тому

В Україні з’явився новий синдикат інвесторів Toloka

Кіра Іванова 22 години тому