Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап Wombats Corp залучив $250 тис. від фонду Atlassian

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 жовтня 2022 2 хвилин читання

Український стартап Wombats Corp, який працює над безкоштовними та платними плагінами на Atlassina Marketplace, отримав $250 тис. від фонду Atlassian Ventures. Про це повідомив засновник компанії Роман Бубякін. 

«Усе починалося з безкоштовного плагіна з мінімальними амбіціями, аби просто перевірити, як все працює», — згадує розробник.

Засновник працював над проєктом у вільний від роботи час, повідомляє ain.uaПерший платний плагін API Tokens for Jira випустив на Atlassina Marketplace три роки тому. На нього було навіть кілька пропозицій продажу, але розробник їх відхилив, адже однією з цілей було «отримати досвід та фан».

Працювати над своїм проєктом паралельно із основною роботою було важко, тож пошуком інвестицій для Wombats Corp Роман зайнявся у грудні 2021 року. Він вирішив залучати інвестиції не під уже наявні продукти, а під ідею.

«Головний елемент подання — ідея. Вона мала збігатися з вимогами Atlassian Ventures: унікальність, потенційний успіх, а ще сумісність із продуктами Atlassian Cloud, оскільки вже п'ять років компанія переносить все у хмару», — розповідає він.

Щоб підготуватися до спілкування з інвесторами, Роман залучив допомогу фахівців з дизайну (для створення прототипу), спеціалістів з інвестицій, а також бізнес-аналітика, який допомагав готувати усі матеріали для пітчу та відповіді на запитання.

Стартапу вдалося залучити $250 тис. на умовах convertible loan з поверненням через шість років під 3% річних (або обміном боргу на акції компанії за умови виходу на IPO). Ці кошти засновник планує витратити на набір команди та реалізацію проєкту.

Нагадаємо, що торік український стартап Awesomic, який створює «Uber дизайнерських послуг», залучив $2 млн інвестицій.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Google профінансує 25 українських стартапів: автори отримають 5 млн євро

Руслан Сорока 1 грудня 2022 18:51

Hacker, Hustler, Hipster, або Ідеальні партнери стартапу

Юлія Даниленко 1 грудня 2022 09:45

TA Ventures, Ukrainian Startup Fund та Мінцифри представили мапу стартапів

Христина Коновалова 29 листопада 2022 12:30

Бачу ціль — не бачу перешкод: шість навичок стартап-фаундера

Юлія Даниленко 28 листопада 2022 17:30

Відновлення енергосистеми, колонізація Місяця. Найкращі матеріали за тиждень

Юлія Даниленко 28 листопада 2022 09:38