Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Український стартап Awesomic залучив $2 млн інвестицій. Що відомо про угоду і плани проєкту

SPEKA Media
15 грудня 2021 2 хвилин читання

Стартап Awesomic, який створює «Uber дизайнерських послуг», залучив $2 млн інвестицій. У проєкт вклали Y Combinator, фонди Flyer One Ventures та SID Venture Partners, інвесткомпанії 10x Value Partners та Pretiosum. Крім того, стартап підтримали бізнес-ангели, серед яких засновник Pipedrive та Lyft99 Рагнар Сасс, Джеймс Парк із Fitbit, засновник DOU та Djinni Макс Іщенко, Олександр Худа з Restream та багато інших. 

Awesomic заснували у 2020 році Роман Севастьянов та Анастасія Павлишина. Вони створюють платформу, яка швидко з'єднує замовників із виконавцями дизайнерських завдань. Awesomic працює за підпискою від $700 до $1995 на місяць залежно від кількості та спеціалізації дизайнерів. Серед клієнтів — Reface, Ciklum, Reply.io та інші великі компанії.

Засновники планують спрямувати інвестиції на перевірку гіпотез зростання та масштабування власного ком'юніті дизайнерів. Також стартап планує активно збільшувати команду, зокрема наймати людей до продуктового та Growth-підрозділів.

CEO Awesomic Роман Севастьянов розповів SPEKA, що від початку року проєкт виріс в 11 разів. На початку 2021-го зі стартапом співпрацювало 10 дизайнерів, а тепер  понад 70. Мета Сєвастьянова на 2022 рік — досягти  $10 млн ARR (річний регулярний дохід).

«Наша основна місія — це розлочити український пул талантів для всього світу, — говорить Севастьянов. — Ми з'єднуємо успішні стартапи з креативними дизайнерами, і далі вони напряму працюють одне з одним. Для багатьох це віртуальний телепорт у Кремнієву долину. А наша платформа Awesomic — операційна система цього процесу».

У 2022-му засновники хочуть збільшити команду Awesomic принаймні на 50 людей. Зараз у стартапі працює 15 осіб. Стартап шукає маркетологів, розробників, рекрутерів, копірайтерів та бізнес-аналітиків.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

У світі дикого венчура. Штучний інтелект, контент-мейкери, та до чого тут інвестиції

Наталія Миронова 30 вересня 2022 16:48

У Львові стартувала ІТ Arena 2022. Сьогодні пітчать стартапи та чекають Халука Байрактара і Сергія Притулу

Юлія Даниленко 30 вересня 2022 10:29

У «Дія.Бізнес» відновили інвестменю приватизації та оренди держмайна

Вадим Добровольський 29 вересня 2022 15:38

Опублікували каталог найактивніших інвесторів в українські стартапи. Розповідаємо, де шукати гроші

Вадим Добровольський 28 вересня 2022 13:44

Перспективні стартапи та новий нетворкінг: які виклики й тенденції чекають на ІТ-ринок

Наталія Миронова 27 вересня 2022 15:41