Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter drama дуже стурбувала співробітників Tesla, Маск відреагував

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
10 червня 2022 2 хвилин читання

Співробітники американського виробника електрокарів Tesla висловили неабияку стурбованість драмою, що розгортається навколо купівлі Ілоном Маском компанії Twitter. Його спроба стати власником соцмережі вдарила як по акціях Tesla, так і по моральному духу її працівників, пише Electrek.

Для фінансування угоди з купівлі Twitter Маск реалізував акцій Tesla на мільярди доларів, що негативно вплинуло на цінні папери автовиробника. Це позначилося і на настроях співробітників, винагорода яких значною мірою залежить від опціонів на акції.

Ба більше, наміри Маска зачепили осіб, що на нього працюють, і на політичному рівні. Бізнесмен чітко окреслив, що хоче перетворити соцмережу на «справжню платформу свободи слова». Його задум сам по собі не є політичним проявом, однак «праві» вважають, що Twitter прихильніше ставиться до «лівих». Маск лише підтвердив ці підозри, заявивши, що коли він стане власником компанії, то поверне доступ до платформи низці консерваторів, серед яких експрезидент США Дональд Трамп.

На запитання підлеглих, що ж їм робити з Twitter drama, Маск заявив «ігнорувати Twitter».

Нагадаємо, наприкнці квітня стало відомо, що Ілон Маск та рада директорів Twitter домовилися, що Маск придбає соцмережу за $44 млрд. Він неодноразово заявляв, що хоче трансформувати платформу, щоб користувачі мали більше свободи слова та контролю над їхніми стрічками новин. Докладніше про його плани можна прочитати тут.

У травні мільярдер поставив на паузу угоду, коли заявив, що компанія має надати докази того, що фейкові акаунти становлять менше 5% від загальної кількості його користувачів.

На початку червня Маск офіційно попередив керівництво Twitter, що угода може і не відбутись, якщо йому не нададуть запитану ним інформацію. Деякі аналітики вважають такі його дії намаганням зменшити суму угоди.

За даними Electrek, 9 червня компанія нарешті погодилася надіслати Маску дані. Тепер потрібно почекати, щоб дізнатися, що він про них думає та чи станеться придбання.

 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Ранкова SPEKA: безкоштовний VPN, дорогі нюдси та зірковий час Хабі Ламе

Роман Судольський 4 години тому

Ранкова SPEKA: фіксація російських злочинів, рейтинг мов програмування та $3 млрд IT-експорту

Роман Судольський 24 червня 2022 09:17

Ранкова SPEKA: Jooble, Tesla, Twitter, а також безкоштовні квитки для українців та платні SIM-картки для росіян

Роман Судольський 22 червня 2022 08:15

Посилений фактчек: техногіганти підписали жорсткий кодекс поведінки у боротьбі з дезінформацією

Наталія Миронова 16 червня 2022 18:39

Facebook і Twitter блокують дописи загиблого на фронті активіста Ратушного про війну

Олександр Кульбачний 15 червня 2022 20:45