Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Трамп може повернуться в Facebook

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
1 січня 2023 2 хвилин читання

Meta цього місяця оголосить про своє рішення щодо дозволу колишньому президенту США Дональду Трампу повернутися до Facebook та Instagram. Про це повідомляє The Financial Times.

Раніше повідомлялось, що компанія Марка Цукерберга вирішить це до 7 січня. Проте очікується, що це рішення буде оголошено пізніше цього місяця, повідомляє видання з посиланням на особу, знайому з цим питанням.

Для вирішення цього рішення Meta навіть створила робочу групу, до якої входять співробітники команд з публічної політики та комунікацій, а також з групи політики щодо контенту.

Як зазначає FT, рішення може відштовхнути рекламодавців Meta, якщо контент Трампа буде вважатися небезпечним. Раніше Трампа заблокували «на невизначений термін» після нападу на будівлю Капітолія США у Вашингтоні.

Рішення Цукерберга підтримала наглядова рада Meta, органом у стилі Верховного суду, що складається з науковців і експертів. Однак рада директорів заперечила довічну заборону, наказавши Meta переглянути своє рішення протягом двох років. 

Раніше SPEKA повідомляла, що батьківська компанія Facebook Meta врегулює справу про скандал Cambridge Analytica за 725 мільйонів доларів. Така ціна надання доступу до даних 87 мільйонів користувачів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Meta погрожує видалити новини з Facebook та Instagram в Каліфорнії

Кіра Іванова 2 години тому

Quest 3 — нова гарнітура для доповненої та віртуальної реальності від Meta

Кіра Іванова 11 годин тому

Хто з техногігантів порушує регламент захисту даних

Назарій Присяжнюк 25 травня 2023 16:15

AI Copilot від Microsoft вийде в червні, УЗ може інтегрувати «Дію» в застосунок, Adobe додала ШІ у Photoshop. Ранкова SPEKA

Ольга Горбенко 24 травня 2023 07:03

Meta знайшла покупця для GIF-платформи Giphy

Ольга Горбенко 23 травня 2023 15:49