Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Tesla знижує ціну FSD до $99 на місяць у США

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
13 квітня 2024 2 хвилин читання

Tesla знизила ціну на підписку на програмне забезпечення для повного автономного водіння (FSD) до $99 зі $199 на місяць, оскільки компанія прагне збільшити впровадження своєї передової системи допомоги водієві напередодні прибутку за перший квартал.

Про це пише TechCrunch.

Зниження ціни відбулося через кілька тижнів після того, як Tesla запустила безкоштовну одномісячну пробну версію FSD для кожного клієнта в США, який має сумісну Tesla.

FSD може виконувати певні складні завдання водіння, як-от зміна смуги руху, навігація навколо транспортних засобів і об’єктів, дотримання навігаційного маршруту водія тощо.

Зниження ціни на FSD відбувається того ж тижня, коли Tesla випустила свою останню версію програмного забезпечення V12 для певних користувачів. У Tesla кажуть, що останнє програмне забезпечення оновлює можливості FSD для керування містом і вулицями, щоб працювати виключно на нейронних мережах.

Більше водіїв із FSD означає не лише більше грошей для Tesla. Це також означає більше відеоданих, які виробник електромобілів може використовувати для навчання своїх нейронних мереж і вдосконалення продукту. Tesla також може шукати більше даних про навчання, щоб виконати обіцянку генерального директора Ілона Маска представити робототаксі Tesla в серпні .

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Neuralink проведе нові випробування мозкового чипа на трьох людях

Владислав Паливода 13 годин тому

Акціонерам Tesla радять відкликати плату Ілону Маску на $56 млрд

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:04

Запуск Starship SpaceX: четвертий випробувальний політ відбудеться 5 червня

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 13:24

Ілон Маск оголосив про створення суперкомп’ютера для чатбота Grok від xAI

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 11:48

Стартап Ілона Маска xAI залучив $6 млрд у раунді фінансування

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 09:46